galeri açığından zehir sokmak

ahsta

New member
slm arkadaşlar. bazı sitelerde resim gönderin diye yerler vardır.bunlar galeri içeren
sitelerdir.biz bu yerden resim değil zehir yada cyberspy sokacaz.ama resim yerine zehiri seçip gönder dediğimizde sadece resim gönderilir yazısı çıkar.biz bunu aşmak için sayfayı pc mize indirip kaynak kodlarında .jpg .gif gibi resim uzantılarını.asp yapıyoruz ve sayfayı kaydeip açıyoruz.açtığımız sayfada bu sefer zehiri seçip upload ediyoruz ve artık serverdeki sitelerin tamamı bizim.istediğiniz kadar index atın.zehir kullanmayı biliyorsunuzdur.bilmiyorsanız yazın yardımcı olayım.

bu döküman kesinlikle alıntı değildir diğer yerlerdede ben yazdım

Gs_HeLL!

New member
bana zehir nedir neden kullanılır nasıl kullanılır nerden bualbilirm açıklayabilir misin??

blue_az

Banned
hmm ilginç yaw güsel fikir zehirle az site indirmedim benim tek işim bu idi deniyicem şimdi saol kardeş

Cracker_Kirpi

New member
arkadaşlar bırakın lamer prglarını gerçekten hackleyecekseniz kendi prglarınızı yazıp onlarla deneyin. zaten ortalıkta dolaşan bir kaç kişinin emek vererek paylaşıma açmış olduğu prgları kullanarak hacker değil lamer sayımız yüksek değilmidir? hee şimdi bazıları soracak ee peki nasıl yapacağız çok biliyorsan yol göster diye. cevabım direkt hacker olmaya özen gösteren yada olmaya çalışan sensin yaratıcılığını kullanarak sen bulmalısın olacaktır.
saygılarla

blackwolf

uid=0(root)
ben sana katılmıyorum bu işlere ilk baslayanda kendi programlarınımı kullanıuor hazır programları bile kullanmasını bilmeyen dolu onuda söleyeyim ama haklısın bişişi diyemem ama sırf forumlarsda verilen paylasımlarla bile baya bi site çöketrete bilrsin

Yuc3L

New member
image upload olayında eger request gonderdiğiniz sayfada jpg filtersi varsa, asp yi upload edemezsiniz, örnegin imageshack.us a upload edemezsiniz. azcık keklik bi coder lazım :)

tonyhawk

New member
bu adamdan bosu bosuna tam döküman beklemeyin anlatamaz cunku bu fikri birinden caldı ve hala yaymaya calısıor

HTML