"galatasaray Süper Ligin üstünte Bir Takım. Ancak B.münih Ile Oynarken Zorlanır.."

Mordred_04

New member
"galatasaray Süper Ligin üstünte Bir Takım. Ancak B.münih Ile Oynarken Zorlanır.."

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, LİG Tv de çok ilginç açıklamalar yaptı.. Galatasaray'ın süper ligin çok üstünde bir takım olduğunu, Ancak Bayern Münih ile oynarsa defansta zorlanabileceğini söylerken, dün akşam oynanan karşılaşmada hakemin G.Saray'dan etkilenerek kararlar verdiğini kaderlerinin AĞLAMAK olduğunu belirtti.. İŞTE HURMA'dan ilginç açıklamalar..

KENDİ FUTBOLCUMUZ KENDİ KENTİNDE ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR
Türkiye’nin 81 ilinde, 1-2 istisna hariç tüm şehir takımlarının, kendi şehirlerinde ÜVEY EVLAT muamelesi görüyür. Deplasmana gidiyoruz, adam Kayseri’de uçağa binerken uçaktaki görevli ‘Fenerbahçe’ye gelsene’ diyor, futbolcu yemek yemeye gidiyor, ‘Galatasaray’da görmek isteriz’ diyorlar... Bizim bu şartlarda bu oyuncuyu tutmamız imkansız.”

NONDA'YA G.SARAY'DAN ALDIĞINDAN FAZLA TEKLİF ETTİK GELMEDİ
Galatasaray'dan Nonda'yı istedik. Galatasaray'dan kazandığından çok daha fazla para teklif ettik ancak oyuncu görüşmeye bile gelmedi.. Yani siz ne kadar özveride bulunsanız da, bazen istediklerinizi alamıyorsunuz.

KENDİ ŞEHRİNDE İNSANLAR HESAP SORUYOR
Geçen gün Kayseri’de ben bir restorana gittim, yemek yiyorum. Garson geldi, ‘Neden hep Fenerbahçe’yi yeniyorsunuz, Galatasaray’ı yenemiyorsunuz?’ diye sordu. Ben de ‘Satıyoruz’ dedim. Ne diyeyim Allah aşkına? Kendi şehrinizde bu muameleyi gösteriyor insanlar size!”

GALATASARAY'IN TRANSFERLERİ İŞİMİZ KOLAYLAŞTIRIYOR
Galatasaray'ın bu transferleri yapması bizim işimizi de kolaylaştıracak. Bunu sayın Polat ve Üstünel'e söyledim.

KAZANMAKTA HAKLILAR..

ONlar tabiki kazanmakla haklı.
Bize ağlamak kalıyor.
Diyorlar ki hiç bir şey söyleme..
Sağlıklı bir spor adamı her şeyi açık bir şekilde söylemeli.
Bizde bunu söylüyoruz . Ama bizim yaptıklarımız görünmüyorsa o zaman rahatsız oluyoruz.
Birinci golde Baros kalecinin eline vuruyor net bir faul.. Başka türlü bu nasıl izah edilir..
Oyuncum tokat yiyor sarı kartı benim oyuncuma gösteriyor.
Çok itiraz etmemek lazım. Bir pozisyona çok itiraz edilmişse mutlaka gol oluyor. Beyin olarak dağılıyorsunuz.

GALATASARAY'A POZİSYON VERMEDİK.
Yediğimiz iki golde gariplik var. Oyunu tutmakta da gariplik var. Yani bu goller olmasaydı G.Saray nasıl oynardı..
Bir tane pozisyon vermedik. Suleymanou nun elinden kaçırdığı topun dışında pozisyon vermedik.

KONUŞUNCA AĞLAK DURUMA DÜŞÜYORUZ
Burada bir vaka var..
Tersine bir durum olduğunu düşünün.
hakemin kaç maç ceza alacağını düşünün. Medyayı düşünün.
Şimdi hakem hatası ile yenilmişiz. İnsanlar bizle kafa buluyor.
Aşagılanmayı haketmiyoruz.
Bütün bunlara rağmen G.Saray'ın pozisyonu yok..
Haa çok fazla pas yapmış, yapacak tabi..
Büyük takım aleyhine konuşmak kolay değil
Küfür, tehdit hakaret yağıyor..
Bize söyleyenlere herşey serbest.
Sorunu doğru yerden tutmak lazım..
Yoksa 4-1 yenildik. mazeret üretmeyin. Bize ağlamak düşüyor. Ağlak durumuna düşüyoruz.
Keşke konuşmasaydın hakemler hakkında, yine sizin maçlara gelecekler diyerek intikam duygularının olacağı konusunda insanlar sizi korkutuyorlar..

G.SARAY BAYERN İLE OYNARSA ZORLANIR..
Galatasaray süper ligin çok üstünde bir takım. Ancak Bayern Münih ile oynarsa, defansif sıkıntıları yaşar.. G.Antep ve Kayseri bugün Anadolunun en güçlü takımlarından. Her iki takımıda kolay ve gollü geçti.. Tebrik etmek lazım.

TURKSPOR.NET

bozdemir94

New member
Gerçekten ağlama denir buna. Adam direk düz mantık girmiş olaya. O gol olmasaydı Galatasaray tamam o gol olmadı maçı bırakalım mı diyecekti? O kadar baskı sonunda elbet bir gol gelecekti. Gol gelince Galatasaray baskısını maçın başındaki gibi sürdürmedi. Hiç yoktan çıkmadı ki o gol. Baskılı bir futbolun neticesinde çıktı.

ISHYnum846

New member
Hurma gibi açıklamalar olmuş. Baros'u
sakatlamaya yönelik oyuncuları, çalınmayan kesin penaltılar..
3ten fazla fark yemediklerine dua etsin dönsün Kadir Has'a..

fener__lee

New member
daha ligin cok başı ve görüyoruz bence 4 büyük klüpte hazır degil hiç biri ciddi bi rakiple oynamadı..gecen seneyi hatırlatırım galatasaray lı arkadaşlara yine buna yakın bir performansla girmiştiniz lige ama sonu gelmedi..ha burda amacım herhangi bi takımı kotulemek degil sadece abartılıyo cogu olay

S

SiR ReaLiST

Guest
Hayır Madem Bir Takım SöyLeyeceksin, Önce LigLeri Takip Et Be Adam, YöneticiLerimizin Ne Kadar KoLpa OLduğuna Bir Örnek Daha, Bizi ZorLayacak Takım BundasLiga'da 3 Maçta GaLibiyet ALamamış Bayernmiş, Şu Anki Bayern'e Rahat 3 GoL Atarız, FazLası Extraya Girer :)

TaBi

Since1984
Valla Sayın Başkan Sen önce Kendi Takımındaki Oyuncuna Bakacaksın, O Ali Turan Denen şahıs Ve Ve Ve Eren Güngör Kardeşimizin Geçen Sezon Ali Sami Yen 'de M.baros 'a Neler Yaptığını Hatırlatırım, Açın Seyredin Arkadaşlar Gs 1-kayseri 1 Geçen Sezon Samiyendeki Maç...adamlar Resmen Kasap Sayın A.polat Başkanımızın Anti Futbola Karşı Hakemlerin Daha Duyarlı Olmasını Istemesi Bundan, Yıldız Futbolcu Getirmek Kolay Değil, Biz ülkemizi Avrupada Temsil Ediyoruz, Ama Tabi Ki Sizler Işinize Geleni Görür Işinize Gelmeyeni Görmezsiniz, Hadi şimdilik Size Geçmiş Olsun...

VİOLENCE

New member
avrupanın üst düzey takımlarıyla oyna derbileri kazan o zaman kabul edelim üst seviyede olduğunu mahalle takımlarına beş atmakla olmuyor üst seviyede olmak !

VİOLENCE

New member
kayseri ve antep dediğin nedir ki hacı bu yıl takımlarda iş yok bizim tökezlediğimize bakma sen süper lig takımları çok kalitesiz en büyük kanıt : ts:1 tolouse:3

antiochia

guard
kesinlikle katılıyorum kendisine. yıldız futbolcu şehire çok bakıyor.
son örnek sivas bouazza da yaşadı sorunu.

HTML