G.Saray 4-3 Bordeaux [Tek Başlık][Uefa 3.Tur 2.Maç]

samco_deu

samcho
FC Girondins de Bordeaux Teknik Direktörü Laurent Blanc'ın, üst üste gelen sakatlıklar yüzünden UEFA Kupası 3. tur ikinci karşılaşmasında Galatasaray'ın karşısına takımın üçüncü kalecisiyle çıkmak zorunda kalabileceği bildirildi.

FC Girondins de Bordeaux Teknik Direktörü Laurent Blanc'ın, üst üste gelen sakatlıklar yüzünden UEFA Kupası 3. tur ikinci karşılaşmasında Galatasaray'ın karşısına takımın üçüncü kalecisiyle çıkmak zorunda kalabileceği bildirildi.

Bordeaux takımının birinci kalecisi Ulrich Rame, geçen haftaki Galatasaray maçında Milan Baros'la çarpışarak sakatlanınca teknik direktör Blanc, hafta sonu Saint-Etienne maçında yedek kaleci Matthieu Valverde'ye görev vermiş, fakat Velverde'nin bu maçta burnu kırılmıştı.

Saint-Etienne maçını kırık burunla tamamlayan Valverde'nin, perşembe günü Galatasaray karşısında ilk 11'de çıkma ihtimalinin az olduğu, bu yüzden teknik direktör Blanc'ın kaleyi takımın üçüncü kalecisi Kevin Olimpa'ya emanet edebileceği bildirildi. 20 yaşındaki Olimpa, en son geçen Kasım ayında Valverde'nin yedeği olarak ilk 11'de yer bulabilmişti.

Kaynak: AA

lazzuri53

"LazigoL"
Galatasaray'ın 0-0'ın rövanşında Perşembe günü Ali Sami Yen Stadı'nda ağırlayacağı Bordeaux'da, Ulrich Rame'den sonra ikinci kaleci Matthieu Valverde'nin de sakatlanması büyük şok yarattı.

Fransa'da oynanan ve golsüz berabere biten karşılaşmada, penaltı itirazlarının da olduğu pozisyonda Milan Baros'la çarpışan tecrübeli kaleci Ulrich Rame, 90 dakikayı tamamlamış ancak Pazar günkü Saint-Etienne maçında forma giyememişti.

Ligue 1'de St. Etienne ile oynanan ve 1-1 berabere biten karşılaşmayı kırık burunla tamamlayan ikinci kaleci Valverde'nin ise, Perşembe günü İstanbul'daki rövanş maçında görev almasının şüpheli olduğu açıklandı.

Ali Sami Yen'de Fransız ekibin kalesini devralma ihtimali olan 20 yaşındaki genç kaleci Kevin Olimpa, bu sezon sadece 8 Kasım tarihinde Auxerre ile oynanan ve 2-0 kazanılan karşılaşmada 46. dakikada sakatllanan Valverde'nin yerine sahaya girmişti.

Hazırlayan: ÖZGÜR İNCE​

çok güzeL oLdu.. =)

samco_deu

samcho
ramenin kewellin topunu kurtarışı hala aklımda o topu kurtaramasaydı belki deplasmandan galip gelecektik...ama perşembe günü bu takımı yeneceğimize inanıyorum yeterki sağlam atak yapalım şişirme değil....

by.erce

New member

Bordeaux'da Gourcuff Kadroda Yok

Uefa Kupası 3. turunda Bordeaux ile oynayacağımız rövanş karşılaşması öncesinde Teknik Direktör Laurent Blanc, mac kadrosunu açıkladı. Buna göre Yoann Gourcuff'un aşırı yorgunluğunu nedeniyle dahil edilmediği maç kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Bordeaux Maç Kadrosu: Ramé - Valverde - Chalmé - Diawara - Henrique - Placente - Planus - Trémoulinas - Diarra - Ducasse - Fernando - Wendel - Traoré - Sertic - Bellion - Cavenaghi - Chamakh - Gouffran - Jussiê

Kaynak
Girondins de Bordeuax Resmi Sitesi

S

SiR ReaLiST

Guest
BLanc'ın İLk Maçtaki Biz Ligi Düşünüyoruz, Ligde ŞampiyonLuk Düşünüyoruz AçıkLaması Da Gösteriyor Ki, İLk Maçtanda 0-0 Bittiğinden DoLayı Gourcuff'u Riske Etmek İstemedi Bence Bu HamLesi Bordeaux'un Uefa'dan ELini Eteğini Çektiğinin Bir İspatı, GaLatasaray Yeni HocasıyLa Bu Kan Değişiminin Verdiği GazLa Da Perşembe Günü Maçı 2-0, 3-0 Gibi Net Bir SkorLa ALır Diyorum,
Camiaya HayırLı UğurLu OLsun Şimdiden, İddaacıLara Tavsiyem Banko Bu Maçı Gözünüz KapaLı 1 Oynayın ZararLı Çıkmassınız...

by.erce

New member
BLanc'ın İLk Maçtaki Biz Ligi Düşünüyoruz, Ligde ŞampiyonLuk Düşünüyoruz AçıkLaması Da Gösteriyor Ki, İLk Maçtanda 0-0 Bittiğinden DoLayı Gourcuff'u Riske Etmek İstemedi Bence Bu HamLesi Bordeaux'un Uefa'dan ELini Eteğini Çektiğinin Bir İspatı, GaLatasaray Yeni HocasıyLa Bu Kan Değişiminin Verdiği GazLa Da Perşembe Günü Maçı 2-0, 3-0 Gibi Net Bir SkorLa ALır Diyorum,
Camiaya HayırLı UğurLu OLsun Şimdiden, İddaacıLara Tavsiyem Banko Bu Maçı Gözünüz KapaLı 1 Oynayın ZararLı Çıkmassınız...
1 = Rame yok yedegı yok 20 yasındakı çocuk kaLeye geçicek
2 = Gourguff(takımın tartışmasız en iyi oyuncu ve dinamosu) yok
3 = Adamlar lige asılıcak,bunun sebebide Gourguff'u ve bir çok oyuncusunu eLde tutabiLmek için mutLat şampiyonLuk ve GeLecek sene ŞampiyonLar Ligine katıLmaLarı gerek,ve şampiyonLuğa aç oLmaLarı
4 = Gs teknık adam değişikLiğine gitti ve iLk çıkıLıcak maç Bordo maçı (Ciddiyeti siz düşünün)
5 = (ki bu en büyük etmen) Maç Samiyende
.......
MaddeLer uzatıLabiLir.

lazzuri53

"LazigoL"
kötü haber..
kaLeciLerin ikisi de kadroda (hafif sakatLıkLarı var ama)

kart cezaLısı Jurietti ve sakat Gourcaff yok..

Kim ne derse desin kaç aydır izLiyorm Bordeaux'nun maçLarını; Gourcaff abartıLan bi futboLcu.. Tamam fizikman iyi oLabiLir ama katkısı çok az.. Sabri'den beter ortaLarı var,yani Gourcaff'ın oLması benim açımdan bi dezavantaj..

Kuradan beri söyLüyorum şansLar eşit..

Spi0n

Altın Üye
egerki son mac servet sakatlanmıs olmasaydı bu macda oynayacak olsaydı gozu kapalı 1 derdım...diceksinizki servet mi gol atacaktı.. hayr sımdı defansda servet gibi bi oyuncunz yok onun yedegı emre gungorde 5 hafta sahalardan uzak olmasından dolayı... bülent korkmaz da takımın basına yenı geldi bu macı kaybetmek ıstemeyecektır ve ofansif futbol oynamayacaktır.. kontrollu bi sekilde oyun oynar...mac uzatmaya gıdecek gibi gelio.. ramenın sakatlıgıda cok ciddi bişe degil kesin oynamayacak diye bişeyde yok bunuda buradan belirteyim...
temennimiz Galatasarayımızın bordoyu elemesi ama 120 dakika ama 90 dakika içinde.. tek temennimiz bu...

vinsinity

New member
Şu Galatasaray'a ben banko diyemem Ali abi
Ancak hatasız bir Sabri(!) kurtarır bizi..Takım içindeki buzlarda erimezse turu geçsek bile daha fazla ileriye gider mi bu takım bilemem.

Ben de çok umutluyum.Yağmurlu Samiyen günlerini sever bizimkiler =)

celalibo

New member
beyler var mı bu maçı şifresiz veren bi kanal?
fransız kanallarından filan. deplasman maçları bizde şifresiz ya onlard da öyle mi acaba

p.a.r.s

New member
bana maçı netten donmadan izleyebileceim bi link verebilirmisinz msj atarak arkadaslar tsklr.....

Titanik19

Banned

Galatasaray'ın maça, ..............De Sanctis.....................................

.......Sabri..............Meira...........Emre Aşık..............Hakan Balta............

.................................Barış.............Ayhan.................................

.........Kewell................................................................................Arda

...................................................Lincoln................................................

...............................................Baros..................................................
onbiri ile çıkması bekleniyor. Bu kadro Skibbe'nin Kadrosu basın bu kadroyla çıkacak diyo fakat Bülent korkmaz bu kadroyu çıkarmaz bence büyük ihtimalle ümit karan,mehmet topal,volkan yaman gibi oyuncuları oynatacağını düşünüyorum.Hatta başka sürprizlerde yapacağından eminim Taktik olarakta skibbe'nin yaptığı taktik bu öyle değil mi

HTML