gıda ödev istek...

alankon

New member
balık işleme ve balık la ilgili dökümana özellikle yatırım projelerine ihtiyacam var elinde olan arkadaşlardan yardım bekliyorum ii çalışmalar

alankon

New member
forum larda gıoda bölümüne bakarsan orada kı konular aseptik ambalajlama var
zamanım olursa bende upload ederim bugün

jackpsp

New member
Anormal Postmortal Değisimler
i) Soğuk Kasılması
ii) Çözülme Sertliği
iii) DFD Et
iv) PSE Et
bunların bir sayfalık acıklaması lasım yarın sabaha kadar ne kadar cabk okadar iyi

kres_karos

New member
insanların durumuna uygun beslenme(gebelikte,çocuklukta,sporcularda,yaşlılarda,hastalıklarda beslenme gibi) elinizde bu konu ile ilgili bilgi warsa bana ulastırırsanız cok sewinirim ii calısmalar ii paylasımlar

zenzero

New member
Arkadaşlar Bitkisel Yağların İnsan sağlığına etkileri hakkında yardım edin lütfen hiçbir yerde bulamadım şimdiden teşekkürler

queue

New member
bana viski hakkında ingilizce fransızca veya türkçe olmak üzere bilgiler lazım tez konum da şimdiden teşekkürler

sdr598

New member
gıdalardaki dogal renk maddeleri

GIDALARDAKİ DOĞAL RENK MADDELERİ
[37 Sayfa, Türkçe , Kaynakça : Var]

bu odevi arıyorum. yardımcı olabılır misiniz.

EN35

New member
Sa Benİm Ödefvİm YeĞenİm İÇİn Performans Ödevİ KetÇap, Patates Cİpsİ, Konserve ,ayran ,cola Bunlarin Besİn DeĞerlerİ Ve Hangİsİnİ Daha Yararli Olup OlmadiĞi Nedenİyle Bİrlİkte Verİrsen KardeŞİm...Çok Makbule GeÇer...bİ Hayr Duasi Alirsin...

white_sun

New member
merhaba
gıda 2. sınıf öğrencisiyim
Rakı, Mastika, Votka, Konyak, Cin ve Likör
yapımı ile ilgili sunu veya dökümanlar lazım. sunumumu yapmam için 2 hafta var
yardımcı olabilirseniz sevinirim

civil_adil

New member
benimki ödev değil yalnız iş ararken sap pp modülü diye birşey istiyorlar. sap pp hakkında bilgisi olan var mı?

mistisizm

New member
merhaba hocam;
benim tez konum polifenoloksidaz ve peroksidaz(meyve ve sebzelerde indikatör enzimler)...
umarım yardımcı olursunuz,şimdiden teşekkürler...kolay gelsin..

mistisizm

New member
iyi günler;
ben siyah zeytinde sünme(bozulma) ile ilgili araştırma yapıyorum
yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkürler....