güzell yurdumun her bi yerine canım feda..!!

eflani07

New member
bu tür olaylarla çok karşılaştım önüne geçilmiyo bunları ibreti alem için ne yapmak lazım bilmiyorum azdır herhalde..........mervişhim

[me|2wi$]

H & M
ülkemizdeqi bazı siyasi gruplara mensup,dışardan bakınca son derece vatansever gözüken kişiler yurdumuzun içinde bulunan hatta bazılarımızın dogdugu büyüdügü yer olan köyleri kasabaları küçümsüyorlar bu yerlere Allah'ın unuttugu vß. gibi sıfatlar kullanarak bu güsel yerleri ve içinde yaşayan o temiz kalpli insanları kötülüyor ve dışlıyorlar halbuki atalarımız bizler için bu işe yaramaz dedikleri yerlerde ülkemizz yurdumuzz için savaş vermiş ve kazanmışlardır bu yerler için bu tür sıfatları kullanmaları cOk yanlış we ikiyüzlülük oluyor bi yerde..sizCede öyLe değiL mİ? ? yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...saygılar+sewgiler..

bu arada fikirdaşım strikeman'dır ;)

StrikeMan

New member
€vet Merv€c!ms sana sOnuna kadar katıLıyOrum ataLArımızın savaştıgı tOprakLarı yOk saymak cOk alCakCa bişey..

free!

artık yok...
evet mervishim,
99 da ben d.bakır da görev yaparken nete girdiğimde, irc den bir bayan d.bakır dan olduğumu görünce "orada elektrik varmı" demişti.

GREAT İDEA

Banned
eline sağlık mervecim bazı siyası gruplar derken hangilerini kastediyorsun anlayamadım??
free nin dediği gibi diyarbakırda elektrik warmı sormuşlar ilginç aslında ingilizlerle konusurken banada türkiyede insanlar tenis oynarmı gibisinden şeyler diyorlardı...eş sayılır...
birde mardinde 2 sene bulundum bazıları warki bu adamlara iyilik yaramaz,oturmaları için park yaparsın bankları kırarlar,çim ekersin ezerler...derin mevzular bunlar.:)

GREAT İDEA' Alıntı:
eline sağlık mervecim bazı siyası gruplar derken hangilerini kastediyorsun anlayamadım??
free nin dediği gibi diyarbakırda elektrik warmı sormuşlar ilginç aslında ingilizlerle konusurken banada türkiyede insanlar tenis oynarmı gibisinden şeyler diyorlardı...eş sayılır...
birde mardinde 2 sene bulundum bazıları warki bu adamlara iyilik yaramaz,oturmaları için park yaparsın bankları kırarlar,çim ekersin ezerler...derin mevzular bunlar.:)
sonuna kadar katılıyorum sana great idea doktor yok, öğretmen yok derler ama oraya giden doktoru, öğretmeni öldürenlere oraya gitmemelerine neden olanlara toz kondurmazlar, okul yok derler büyük şehre gidince çocuklarını okutmaz çalıştırırlar

ifrit

RuHaNi WaRliK
koy we koylu iste, neyini anlamiyorsun,

bi yerde mekan yoksa ne denir oraya? ne bicim yer burasi yahu ayni koy!

istanbul zenginlerine koy deyince akillarina kadikoy, arnavutkoy gelir (S.D.) bide tatil koylerini bilirler

digerleride memleketi kurtarmayi dusunur, onlara gore koylu ile sehirli birbirine esittir, bolca atip tutarlar, sonrada koylulerini direklerde sallandirilar (sscb)

buyuk insanlara gore koylu milletin efendisidir (M.K.Ataturk)

bazilarina gore gozlerini topragin doyurmasi gerektigi insandir(AKP)

tarihciler onlari ray doserken hatirlar, bununla owunur (C.T)

sadece secimden onceki bir kac ay icinde hatirlanir, ziyaret edilir, gonulleri alinir oy istenir sonra unutulut gider

onlar aslinda bunlarla ilgilenmeyen, topragini eken sonrada Allah`a dua edip harmanini bekleyen guzel insanlar, kimse onlara dokunmasin, sanirim bu onlara yeter

iSpiK

Kadim Dost
freemitnick' Alıntı:
evet mervishim,
99 da ben d.bakır da görev yaparken nete girdiğimde, irc den bir bayan d.bakır dan olduğumu görünce "orada elektrik varmı" demişti.
sen ne gorevı yapıodun len dıyarbakırda dahası sen işsiz gücsüz bi adamsın ne görevi :p

free!

artık yok...
iSpiYonCu' Alıntı:
sen ne gorevı yapıodun len dıyarbakırda dahası sen işsiz gücsüz bi adamsın ne görevi :p
devlet görevi, anlatamam anacım..

iSpiK

Kadim Dost
99 da şortla gezerKen devlet görevi anlıom :p len o yaslarda ekmege pepe diodun la ;)

edit: merve kızdı :S neysE haklısın köyler sahip cıkmamız gereken en önemli deger hala saf lıgı dogallıgı karsılıksız yardımlasmanın oldugu yerler..

[me|2wi$]

H & M
iSpiYonCu' Alıntı:
99 da şortla gezerKen devlet görevi anlıom :p len o yaslarda ekmege pepe diodun la ;)

edit: merve kızdı :S neysE haklısın köyler sahip cıkmamız gereken en önemli deger hala saf lıgı dogallıgı karsılıksız yardımlasmanın oldugu yerler..

yoq kızmaq degilde..memlekette atıp tutan bi dolu insan war ztn..bari biz doğruları konuşalım, yanliş anlaşilma olmasın die dedim...

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bu ulkeyi sevmeyen buradada yasamasın madem begenmiyor gitsin kendine yeni bi ulkde kursun.

esLem

New member
amanında kimin yeğeni be... neler yazarmış bizim kız.aferin aşkım devamını bekliyorum. iy bir konuya parmak basmışın.maalesef köylüyü beğenmemek modernlik olmuş bu zamanda.herkez kentli kime sorsan.aslını inkar eden bizden değildir.bu böylece biline anlaşılmayan bişi varsa mesaj atın daa.. byeee.!

AL@RM@

New member
Bu topraklar kolay gelmedi.Onca kan döküldü toprakları kazanıcaklar diye.Hiçe sayılması cok yanlıs olur bence.

Teşekkürler.

lazzuri53

"LazigoL"
güzell yurdumun her bi yerine canım feda..!!
başlık gsl de
güzell yurdumun her bi ferdine canım feda demeyiz asla çünkü birbirimize ne saygımız var ne sevgimiz..!

HTML