Güzel yurdumdan komik bir haber

Cago_50

New member
Şikayetçi komşulardan dışkılı intikam

Kemal ATLAN/ESKİŞEHİR, (DHA)

Eskişehir'de bir apartmanın asansörüne dışkısını yapan kişi, yanına da ‘4’üncü kattakilere hediyemiz olsun’ şeklinde yazılı kağıt bıraktı. Apartman sakinleri, pisliği gürültü yaptıkları için şikayet ettikleri 3'üncü katta oturan üniversite öğrencilerinin yaptığını iddia etti.

Dün sabah saat 09.00 sıralarında meydana gelen olayda apartman sakinleri asansör içerisinde insan dışkısı ve yanında da ‘4’üncü kattakilere hediyemiz olsun’ yazılı bir kağıtla karşılaştı.

İnsan dışkısının 3’üncü katta oturan üniversite öğrencileri tarafından asansör kabinine bırakılmış olabileceğini öne süren apartman sakinleri Polis Merkezi’ne giderek, “Bir gün önce üniversite öğrencilerinin oturduğu daireden çok gürültü geliyordu. Biz de polisi aradık. Bu yüzden de öğrencilerin böyle bir şeyi yaptığını sanıyoruz” diyerek şikayetçi oldu.

ÖĞRENCİLERİN İFADESİ ALINDI

Şikayet özerine Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ikinci sınıf öğrencisi Berk Cengiz (20) ile aynı evde kalan arkadaşları İşletme Bölümü ikinci sınıf öğrencileri Hasan Umut Oruç (20) ve Serhat Önder (19) gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen 3 öğrenci hakkında soruşturma başlatıldı. Öğrenciler savcının talimatı ile serbest bırakıldı.

Apartman sakinlerinden Nurcan Kumaş (44) ile Fatma Göktaş (27) asansör kabinine insan dışkısını bırakanların 3’üncü katta oturan öğrenciler olduğunu öne sürerek, “Öğrenciler her gece alkol alıp gürültü yapıyorlardı. Bu yüzden onları şikayet etmiştik. Onlar da buna kızıp asansörü pislediler” dedi.

Simdi sorarim size böyle olay baska hangi ülkede olur? :durdurun

terteren

Altın Üye
gece gece ne güldüm yaa bizde öğrenciyiz ama bunlara bırak öğrenci demeyi insan bile diyemiyorum

Fatih Hoca

Banned
zuahahaha hiç gülcem yoktu ya nasıl bi ülkede yaşıyoruz :D sağol kardeş.

princeofdarkness

New member
aaahaa ben eskisehir de okuyorum.. iyi yapmıslar ahahahaha.. gecen bızım apartam ın kanalızasyonunda sorun cıktı. butun apartman ustumuze yurudu bu koku sızden mı gelıyo dıye.. ne olsa bıze gelıyolar oysa bılmıylar kı bızde her o da hatta tuvalette bıle oda kokusu var ahah .. yonetıcı gordu soka gırdı...
burda herkez ogrencılere muhtac ama degerını bılmıyolar...

HTML