Güveli moddaki şifreyi kırmanın bir yöntemi var mı ?

dorhug

New member
Bilgisayara şifre koymuş ailem . Bende güvenli moddan açıp şifreyi kaldıracaktım . Ama ne göreyim . Güvenli moda bastıktan sonra orda da şifre soruyor . Bu şifreyi nasıl geçeceğim .
Biosta da şifre vardı onu bios piliyle hallettim . Ama şu güvenli moddaki şifreyi bir türlü kıramadım . Profesyonel arkadaşlar yardımcı olursanız secinirim :)

İşletim sistemim XPsp2

crazymecnun

OYUN DELİSİ
arkadaşım güvenli modda açtığın zaman şifreli kullanıcıya girmeyeceksin administratör diye bi kullanıcı olmalı ona gir sonra denetim masası kullanıcı ayarları şifreli kullanıcının şifresini değiştir ... daha ayrıntılı anlatayım istersen

dorhug

New member
Kullanıcı seçemiyorum güvenli moda enterladıktan sonra siyah ekran geliyor ve direk şifreyi soruyor :saskin

İşletim sistemimi ekledim

zeki3900

New member
arkadaşım güvenli mod a girme şifre istediği zaman ctrl+alt+del yap çıkan panoya administratör yaz tamam de gir başka bir masa üstü açılır ama bütün sürücülere girebilirsin hem girdiğinide bilmezler

chester26

♫Цпẳρρя&#1
şifre sorma ekranında iki kere ctrl+alt+delete yap ordaki menüde kullanıcı adı yazabiliosun kullanıcı adını sil administrator yaz tamam de hesaba gir yeni bi hesap oluşturmuş oldun bu hesap normal ekranda gözükmez sorunda yapatmaz girdiğin hesapta kullanıcı ayarlarından öteki hesaba girip şifrayi kaldırabilirsin kolay gelsin

dorhug

New member
Sanırım kendimi ifade edemedim . Şifre sorduğu yer mavi ekrandaki kullanıcı şifresi değil . Siyah bir ekran var ve bu bilgisayar açılmak için parolaya ihtiyaç duyuyor gibisinden birşey diyor .

HTML