Günlükler Bölümü Öneri&Şikayet Başlığı

Kopuk Dadı

Moderator
Günlükler bölümüyle ilgili öneri ve şikayetlerinizi bu başlık altından paylaşabilirsiniz

>ahm@t<

>HayalperesT
Kopuk Dadı bağzı kendini bilmez densizlerin yüzünden bizde cezalandırıldık gibi birşey oldu umarım ileride diğer günlüklere içimizden geçenleri not etme hakkımızı geri verirsin

Kopuk Dadı

Moderator
Kopuk Dadı bağzı kendini bilmez densizlerin yüzünden bizde cezalandırıldık gibi birşey oldu umarım ileride diğer günlüklere içimizden geçenleri not etme hakkımızı geri verirsin
bu tek bir kişi için alınmış bir karar deil.zaten kişiye göre muamele asla sözkonusu olamaz..neticede günlük kişiye özel birşeydir.içinizden geçenleri pm ile iletirsiniz artık =)

>ahm@t<

>HayalperesT
Değerli Mod'um zaten bu olayı bildiren kişi bendim düşünceme göre uyarım olmasa kimsenin bu durumu bildirmiyeceği ve buna benzer olayların böyle devam edeceği yönünde Zaten ''GÜNLÜK'' bölümünü açmadan önce arkadaşlarla yorumlarımızı yapıyorduk gayet düzeyli ve eğlenceli gidiyordu kişilerin içinden geçirdiklerini başka birisininde anlaması kişiye umut veriyordu bizde bunları seviyorduk
Ama dediğim dengesiz kişiler yüzünden HH de bolca yaşadığımız suistimal ve taciz edilen bölümlerden olmaması için bir önlem alalım istemiştim Ama sanki birden kelle uçurmak gibi oldu bu karar tarafımca böle gördüm Şimdi yorum yapamayız ileride forum oyunlarında olduğu gibi teşekkür edemeyiz sonrasındada kapatırız artık bölümü gidişat böyle olacak sanırım

Kopuk Dadı

Moderator
Değerli Mod'um zaten bu olayı bildiren kişi bendim düşünceme göre uyarım olmasa kimsenin bu durumu bildirmiyeceği ve buna benzer olayların böyle devam edeceği yönünde Zaten ''GÜNLÜK'' bölümünü açmadan önce arkadaşlarla yorumlarımızı yapıyorduk gayet düzeyli ve eğlenceli gidiyordu kişilerin içinden geçirdiklerini başka birisininde anlaması kişiye umut veriyordu bizde bunları seviyorduk
Ama dediğim dengesiz kişiler yüzünden HH de bolca yaşadığımız suistimal ve taciz edilen bölümlerden olmaması için bir önlem alalım istemiştim Ama sanki birden kelle uçurmak gibi oldu bu karar tarafımca böle gördüm Şimdi yorum yapamayız ileride forum oyunlarında olduğu gibi teşekkür edemeyiz sonrasındada kapatırız artık bölümü gidişat böyle olacak sanırım
bukadar büyütmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.sen pm atmadan önce bu düşünce kafamdaydı..mesajın üzerine reactor e sordum ve böyle bir karar aldık..bunun dışında başka bir kural ekleneceğini düşünmüyorum şimdilik..teşekkr etmek herkesin hakkı beğendiğiniz her posta teşekkür edebilirisiniz.forum oyunlarıyla romantizmi aynı kategoriye koyabileceksek zaten konuşacak çokta bişey yok ;)

>ahm@t<

>HayalperesT
Vallahi arkadaşım herkesin iyiliği için yapıldı denen kararların herkese yani bizlere danışılmadan verilmesine karşıyım benim değerlerime aykırı Forum oyunları benzetmeydi aynı kefeye koymak değil ordada amaç oyun oynamak zevk almaktı sonuç nelere gebe oldu Ne diyeyim hiç bir katkısı olmayan sadece sömürü amaçlı üyeler yüzünden kendimi cezalandırılmış hissediyorum Neyse kararına saygım sonsuz bundan böyle uyarız Ama içimdede umut olacak inşallah karar eskisine döner diye

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Selam Kopuk Dadı ..Şimdi gördum gunluklere yazmak yasaklanmıs...bence yasak şeklı degısmelı.....sohbet tarzı , geyık , şiir , şarkı turku agırlıklı olmaası yasak olmalı ama bır arkadasımın benım sayfama yazabılmesı yasak olmamalı...Günlük eger bana özel bırseyse o sayfaya arkadaslarımın yazıp yazamamasına benım karar verebılmem gerekır dıye düşünüyorum......

Kopuk Dadı

Moderator
Selam Kopuk Dadı ..Şimdi gördum gunluklere yazmak yasaklanmıs...bence yasak şeklı degısmelı.....sohbet tarzı , geyık , şiir , şarkı turku agırlıklı olmaası yasak olmalı ama bır arkadasımın benım sayfama yazabılmesı yasak olmamalı...Günlük eger bana özel bırseyse o sayfaya arkadaslarımın yazıp yazamamasına benım karar verebılmem gerekır dıye düşünüyorum......
o sana düşüncesini yazacak sende ona yorum o ona yorum olmadı bi yorum daha derken uzar gider.evdeki günklerinizi düşünün tutyormusunuz bilmiyorum.bırakın birinin bişey yazmasını dokunulmasına bile izin verilmez.kural yazıldığı gibidir.uymanızı rica ediyorum

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Kural illa bu olacaksa mecbur uyacagız elbet....ama bu uygulamaya katılmıyorum ben bılmenızı ısterım sadece...

Hayırlı Akşamlar .

CıngıL Beng

target Love
günlük dediğimiz özelimiz olmalı bu başlığın var olması bile bence ilginç. Rağbet görülmemeside bundandır sanırım.

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Bana göre rağbet göruluyordu en azından şimdiye kadar....ve daha da görülecekti....ama bundan sonra görülür mü bilemem doğrusu..

CıngıL Beng

target Love
şimdi zeynep yanlış anlama ama gerçektende kopuk dadı bence çok haklı neden diyecek olursan şöyle ki : atakızının karalama defteri yazıyordu yha bazen oraya yazı yazan başka nick görürdüm ve konunun içine hiçbir zaman girip bakmadım güblük dediğimiz sadece tek kalemle, tek benlikle yazılan yazı değilmidir. Başkalarının günlük kısmına yorum yapması ve fikir sahini olması bence günlük sahibi olanı rahatsız etmeli. Bu bir mizah mekanı veyahut başka birşey değildir ki bu sana özel has birşeydir evet belkide evdeki günlüğüne yazdıklarını bu günlüğe yazmazsın ki bu olağan. Ama yinede oraya yazılan şiir bile olsa o özel olmalı benim düşüncem bu ama yanlışta düşünüyor olabilirim.

>ahm@t<

>HayalperesT
Ferhat GÜNLÜK özeldir zaten ulu ortaya açılmaz Burdaki amacımız İçimizdeki duyguları paylaşmaktı Zeynep O KARALAMA DEFTERİNİ açmadan önce böle konu varmıydı Ben söyliyeyim yoktu Yani Zeynep olmasa GÜNLÜKTE zaten olmıyacaktı Düne kadar zaten konumuz sorunsuzca devam etmekteydi Taki kendini bilmezler gelene kadar Buradaki amacım mod a uyarı yapılması amacı istemekti Ya da o bölüme katkı sağlayan yani günlüğü olan kişilerin hiç yoktansa bir birine yorum yapmasını istemekti Ama o bölüme katkı yapmamıza rağmen bize birşey sormadan sadece kendi aralarında aldıkları bir kararla hakkımız elimizden alındı Kendinde ne güzel belirtmişin envai çeşir off topic olmasına rağmen o kişilerin saçma yorumları yüzünden yaşandı herşey bütün olay bu kardeşim

CıngıL Beng

target Love
Ferhat GÜNLÜK özeldir zaten ulu ortaya açılmaz Burdaki amacımız İçimizdeki duyguları paylaşmaktı Zeynep O KARALAMA DEFTERİNİ açmadan önce böle konu varmıydı Ben söyliyeyim yoktu Yani Zeynep olmasa GÜNLÜKTE zaten olmıyacaktı Düne kadar zaten konumuz sorunsuzca devam etmekteydi Taki kendini bilmezler gelene kadar Buradaki amacım mod a uyarı yapılması amacı istemekti Ya da o bölüme katkı sağlayan yani günlüğü olan kişilerin hiç yoktansa bir birine yorum yapmasını istemekti Ama o bölüme katkı yapmamıza rağmen bize birşey sormadan sadece kendi aralarında aldıkları bir kararla hakkımız elimizden alındı Kendinde ne güzel belirtmişin envai çeşir off topic olmasına rağmen o kişilerin saçma yorumları yüzünden yaşandı herşey bütün olay bu kardeşim

zeynep ilklerin adamı şinasi gibi birşey :)) hehhe

valla abi şu noktada haklısın konunun canlılığını sağlayanların fikri sorulmalıydı.

Kopuk Dadı

Moderator
Ahmet yalnız senin yanlış anladığın birşey var.kural bludaya özel çıkartılmadı.olması gereken bir kuraldı.
Zeynep içinde açılmadı bu bölüm.yönetimde reactor le birebir aldığım bir karardır.karalama defteriyle falan alakası yok yani;)

kurallar yazıldığı gibidir.uyulmasını rica ediyorum lütfen..

>ahm@t<

>HayalperesT
Kuralların amacıda onları uzak tutmak ama Kardeşim hiç yoktan bizede soramazmıydınız topu topu 5 kişiydik şurda be sitenin yarısından onay almıyactınız ki : )
Zaten kimse kurallarınıza uymıyacam demek istemiyoruz ki

Kopuk Dadı

Moderator
ahmet üslubunu düzelltmelisin..buda bir uyarıdır =)

kurallar güncellenmiştir.hepinize iyi forumlar