Güneşin Kizi

Sungirl

New member
Merhabalar ismim güneş 21 yaşindayim yeditepe üniversitesi diş hekimliği 2. Sinif ögrencisiyim yarismaci arkadaslara basarilar demek geldi icimden oyle bir giris yaptim :D

Istanbulda yasiyorum aslen muglaliyim ailem ve arkadaslarimi ozlemek disinda seviyorum burda yasamayi kedim saskinla ayni evde yasiyoruz :) hayvanlari cok seviyorum imkanim olsa bi de kopek bakardim

Kitap okumayi cok severim yeni yemekler yapmayi onlari cevremdekilere tattirmaya bayilirim :D

Gezmeyi ozellikle yeni yerlere gitmeyi severim evde oturmayi sevmem hayat disarda felsefesini uyguluyorum

cevremdekiler ismim gibi insanin icini isittigimi soylerler bazen cok konusurum bazen agzini bicak acmaz nede olsa ikizler burcuyum dengesizlik mevcut

Simdilik bu kadar devami sonra :D

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
aman diyim kedinin yanına sakın bir tane köpek alma :)

kendini güzel tanıtmışsın.. Heyecan ve uyumlu olma tarzında bir yaşantın var.. umarım forumumuzda keyifli vakitler geçirirsin..

Yemeklerinden Bizde istiyoruzzzzz :)

Tekrar Hoş Geldinnn =)

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Hoşgeldin güneş yarışmada başarılar dilerim : )

Sungirl

New member
tanitima devam ;)

Bugun ailemden bahsetmek istiyorum bi abim var annemle bitezde bi butik otel isletiyo babami malesef 3 sene once kaybettik onun ozlemi her zaman icimde hissettigim ve burnumu sizlatan bi yara o yuzden fazla durmak istemiyorum bu konu hakkinda

Yazlarimi malum bitezde geciriyorum bu yuzden tum su sporlarini yapiyorum denebilir :D

Hayati tiye alarak yasarim beni kolay kolay biri uzemez ya da keyfimi kaciramaz annemin deyimiyle cok lakayikim :D

Besiktasliyim fanatik denilmez ama arada arkadaslarla maclara gitmisligim vardir

Muzik tarzi olarak r&b dinlerim zorla dinletirimde :D

Bu aksamlikta bu kadar olsun gorusmek uzere :)