GüNüMüZDe SoRuLaN En iLGiNç SoRu????????

Anemon

New member
Ben kız derdim.

1 trilyonum olsa bodrumda bi villa bide altına sağlam bi makina kız ztn kendi zıplaya seke seke gelir :D

titosan

New member
Anemon' Alıntı:
Ben kız derdim.

1 trilyonum olsa bodrumda bi villa bide altına sağlam bi makina kız ztn kendi zıplaya seke seke gelir :D
Bi trilyon nerden çıktı şimdi abi...:saskin Pardon şimdi gördüm bilgisayar/kıs açması ile uğraşırken atlamışım

naser

Forum Aslanı
bilgisayar kızdan bol nevar dünyada .... :D

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
walla kardeşlerim ben bilgisayar derdim diğer arkadaşların dediği gibi bir bilgisayar bin kız eder hehe :D tabi sözüm meclisten dışarı.... :D :D :D ++

aktas0606

New member
aa_aa sımdı nedıyecez kız mı pc mı karar veremedım bende pc derım kızdan ıyı ıse yarıyoo :) tum dunyayı gorebılıyon kızda ıse sahsen ben bısey goremıyom:)

1sc0rp!tX

Altın Üye
KEsinlikle bilgisayar derdim

cyberlove

New member
abi ben kız arkadaşıma pc ye değişmem yani hayatta sonuçta pc ile evlenmeyeceğim onunla mutlu olamıyacağıma göre kız arkadaşım abi

NeCcko

Altın Üye
_NEDENSIZ_' Alıntı:
Bence Kiz ArkadaŞi Nede Olsa Pc Paraylar Satin Alinir Ama Kiz ArkadaŞi Satin Alinmaz ;)

EmeĞİne SaĞlik
Şöyle bi hesap yapalım
HAftada bir kız arkadasınla sinemaya git en aşağı 25 ytl ayda bu 100 ytl yapar bide 250 könter aldın dielim aylık buda 30 kagitdan yani aylık 100$ yapıyor dielimki kız arkadasınla bir sene cıktin eder sana 1200$ ve bu 1 senenin sonunda ayrıldın veya terk edildin Yani ölü yatırım :D
Peki bu parayla taksitle bi pc alırsan nasıl olur
Gidersin vatan computer e 1200 $ a mükemmel bi pc toplarsın yanındada ucak biletini bedava veriyorlar hiç deilse ucaga binmediysen ucaga binmiş olursun ve seni terketmicek 2 sene boyunca garantili bi pc n olacak :D
NAsıl hesap ama

HTML