gülmekten öleceksiniz +18

baknet

New member
-ECZANE-

Pansiyoncu kadının evinde genç bir erkekle genç bir bayan oturuyordu. Pansiyoncu kadın sabaha karşı genç bayanın odasında bir gürültü duydu. Kalkarak bayanın odasına gitti ve orda delikanlıyı yakaladı.

Genç adamın üstünde sadece pijamasının üstü bulunuyordu.
"Burada ne işin var?" diye sordu.
Delikanlı boynunu bükerek yanıt verdi: "Buraya sadece ilaç getirmek için geldim. Bu bayanın başı ağrıyormuş da..."

Pansiyoncu kadın yataktaki bayanı ve ayaktaki delikanlıyı yukarıdan aşağıya süzdükten sonra: "Peki" dedi.
"Yalnız sokağa çıkmadan önce eczanenizi kapasanız iyi olur!"

-ABDURRAHMAN-

Yine yeni evli bir cift balayini gecirecekleri yere tren ile gidiyormus. Yatakli vagonu son anda bilet alan yasli bir adamla paylasmak zorunda kalmislar.

Gece ust ranzada cift sevismeye baslamis. Erkek gidip gelirken "Oglumuz olursa adi Abdurrahman olsun.. oglumuz olursa adi Abdurrahman olsun...." diye inliyormus.

Derken bir kazadir olmus,tren raydan cikip devrilmis. Bunlar da vagonun icinde saga sola dagilmislar. Kadin dustugu yerden kalkip telasla yasli adama sormus "Kocami gordunuz mu?"

Yasli adam ekşimiş bir suratla oldugu yerden dogrulmus, tiksintiyle alnini silip "Kocanizi bilmem ama sizin Abrurrahman burda!".

-SAAT HESAPLARI-

kadınla kocası çarşıda giderlerken kadın vitrinde 1 saat görür ve almak ister.fakat saat çok pahalıdır ve kocasının alma imkanı yoktur.
gel zaman git zaman kadın hep o saati ister kocası da bir türlü alamaz.birgün koca işten döndüğünde karısının kolunda o saati görünce sorar:
-karıcım nasıl aldın bu saati ben sana para falan vermedim?
kadın da derki;
-çok basit hayatım!!!
yarım saat verdim bir saat aldım...

-GRUP YAPALIMMI??-

Temel Almanya'da çalisiyor ve is arkadasina soruyor:

-"Hey Hans bugün grup yapalim mi ha ne dersin?"

Hans hemen atlamis tabii:

-"Aaa evet çok iyi olur. Kimler gelecek?"

Temel de cevabi yapistirmis:

-"Sen, ben, eee bi de senin karin"

-KAN CIKACAK-

Temel ile Fadime evlenmiş. Gerdeğe girerken Temel "Pat!" diye silahı masaya koymuş, soyunmaya başlamış.
Fadime: "O ne öyle?" demiş.
Temel de demiş : "Bu gece kan çıkacak, öyle ya da böyle"

BONUSLAR:+18

1-Adamın bir tanesi yaşamı boyunca çok çapkınlık yapmış hayatının sonuna doğru 3 oğlunu toplamış bakın cocuklarım ben hayatım boyunca tüm sıkıntıları ve dertleri ..ikimin yüzünden çektim ben ölünce bunu kesin ayrı yere gömün demiş adam ölmüş isteği yerine getirilmiş
adam öbür tarafa gidince orada bu işleri yapacak çok güzel ortam ve hatunları görünce pişman olmuş tüh keşke kestirmeseydim demiş ama düşünmüş ben en iyisi cocukların rüyasına girip aleti geri isteyeyim demiş
büyük oğlunun rüyasına girmiş oğlum burada bildiğin gibi değil bana çok gerekli evet sağlığımda dedim ama şimdi pişmanım benim aleti gönderin demiş. çocuk kızmış babasını terslemiş adam yalvar yakar olmuyor
ortanca oğlunum rüyasına girmiş istemiş yine olumsuz cevap
sonunda küçük oğlu, son umuduna gelmiş yalvarmış yakarmış yok bizim adam pes edermi sonunda küçük oğlu ikna olmuş tamam baba ama senin ..ikini nasıl göndereyim oraya diye sormuş
bizimki OĞLUM ÖNÜMÜZDEKİ SALI DAYIN YANIMA GELİYOR ONUN GÖTÜNE SOK GÖNDER demiş

2-

Temel ile Fadime evlenmiş. Gerdeğe girerken Temel "Pat!" diye silahı masaya koymuş, soyunmaya başlamış.
Fadime: "O ne öyle?" demiş.
Temel de demiş : "Bu gece kan çıkacak, öyle ya da böyle"

Güseldi:clap:clap:clap

HTML