GüLmek isteyen ???

Ω€яэмΩ

˘Θ˘ SκμІІ &#9
+Nerde oturuyosunuz?
-Dikilitaş'ta oturmaya, Kozyatağı'nda da yatmaya çalışıyorum.
--------------------------------------------------------------------------------------​
Oyunu ayakta alkışladım. Oturacak yer yoktu.

+ Bir, İki, Üç tıp

-Hayır. Bir,İki,Üç işletme.
--------------------------------------------------------------------------------------​
Anne ben sabaha dönerim, akşama iskender.

+Çocuğun birine patik giydiremiyorlarmış.

-Neden?

+Çocuk antipatikmiş.
+En güvenilir fil?

-Kefil.
+Hangi kel kıpırdamaz?

-Heykel.

+Çocuğun biri sokakta kıza çıkma teklifi etmiş. Kız kabul etmemiş, neden?

-Çünkü kız çıkmaz sokaktaymış.

Geçen ay şubattı, bu ay bu batıcak.

+Adamın birisi sevgilisini buzdolabına koymuş, neden?

-Araları bozulmasın diye.

Oğlumun adını mafya koydum.

Yaşasın, artık ben de bir mafya babasıyım.

Can boğazdan gelir.. Sen E-5 ten gel.

:clap :biggrin :clap​

huznumsun

New member
+Çocuğun biri sokakta kıza çıkma teklifi etmiş. Kız kabul etmemiş, neden?

-Çünkü kız çıkmaz sokaktaymış.
en çok bu hoşuma gitti walla emeğine her bi yerine sağlık:D

erin

New member
yaf saçmalamayın bunların neresi komik. ben bunu arkadaşlarıma yapsam döverler beni. anlamadım ki gariplik kimde:saskin

EpHeSus_5

New member
Komik ya da değil güldürmek için bi emek sarf ettiğin için bu soğuk esprilerde bile nebze tebessüm edebilio insan :p Saol birader emeğin için ;)

HTML