Gülermisin Ağlarmısın ..:):):)

ruzgar

New member
Gayet güzel bir gün herkes kendi kıvamında ve tadında yolculuk ederken, birden bir telefon sesiyle irkildik.

Gazman'inki gibi çalıyordu. Neyse adam çalan telefonu açtı ve konuşmaya başladı. Biraz argosu rahatsız ediyordu çevreyi ama, asıl
rahatsızlık veren kapalı olması gereken telefonun açık ve kullanılır vaziyette olmasıydı.

Tabi çok geçmeden İETT şoförünün ikaz sesi duyuldu:
-Beyefendi cep telefonuyla bu otobüste konuşmanız yasak!

Adam hiç iplemeden konuşmaya devam etti. Şoför tekrar uyardı:
-Beyefendi kime diyorum, cep telefonuyla konuşmanız yasak, aaaa!

Adam hala konuşuyor, hiç tınmıyor. Şoför daha fazla dayanamadı bir hışımla el frenini çektiği gibi, caaaart diye durdurdu otobüsü ve
herifin tepesine dikildi.

Kardeşim ne laf anlamaz adamsın sen yahu! Bu otobüste cep telefonuyla konuşamazsın. Yasak yahu yasak! Şoförün bu hiddetli
hareketinin ardından telefonla konuşan adam bir an duraksadı ve telefonda konuştuğu kişiye dönerek:

- Alo, Hilmi abi benim bu otobüste cep telefonuyla konuşmam yasakmış abi. Ne yapalım abi, tamam sen konuş ben sadece dinliyorum
abi...

Cümleten apıştık kaldık billa...
------------------------------------------------

Bilgisayar dişi mi erkek mi?

Öğretmen öğrencilerine sormuş; "Bilgisayar erkek mi dişi mi sizce?"
Kız öğrenciler ilgisayar erkektir. Çünkü bilgisayarlar aslında sorunları
çözmek için yaratılmalarına rağmen ömürlerinin dörtte ucunu sorun
yaratarak geçirirler. Daha da önemlisi bunlardan bir tane aldığınız an,
biraz daha sabretmiş olsaydınız çok daha gelişmiş bir modeline sahip
olabileceğinizi görüp pişman olursunuz..
Erkekler Diyor Ki : Bilgisayar dişidir. Çünkü onun mantığını yaratıcısından
başka kimsenin anlaması mümkün değildir.Yaptığınız en ufak hatayı bile
hafızasına kaydedip tekrar tekrar önünüze koyar. Ve bir bilgisayar aldıktan
sonra fark edersiniz ki,asil parayı ona gereken aksesuarlar için harcamak zorundasınız.
---------------------------------------------------------

Neden ilkokulu zor bitirmiş bazı işadamları, ünlü profesörlerden fazla para kazanırlar?
Birinci hüküm: Bilgi güçtür Ikinci hüküm : Zaman paradır Şimdi bu iki hükme itirazınız var mı?
"YOK" O zaman devam.. Fizik bilminde kanıtlanmıştır ki: Güç=is/zaman Şimdi, Bilgi=Güç'tür
birinci hükme göre, Zaman=para'dır ikinci hükme göre. Bunları denklemde yerine koyalım...
Bilgi=iş/para olur Buradan parayı çekersek... Para=iş/bilgi Yukarıdaki formülde bilgi sıfıra
yaklaşırsa para sonsuza dogru uzanır. Sonuç: Ne kadar az bilirsen o kadar çok kazanırsın,
ya da, Sabit bir para, (bir maaş) alabilmek için, bilgin ne kadar fazlaysa, o kadar fazla iş yapman gerekir

HTML