Göztepe

Vtnsvr

New member
Yılmaz ÖZDİL

Göztepe

Moskova Panteri Ali.

Kaynana Gürsel.

İngiliz Nevzat.

Çarli Çağlayan.

Buldozer Fevzi.

Fuji Mehmet.

Bombacı Halil.

Kene Ali İhsan.

Başlarında, Adnan Süvari.

*

Göztepeli’yim.

Evet, amatöre düşen Göztepe.

Üzülürüm ama, gocunmam.

Varsın amatörde olsun...

Bir evlat, ekonomik sıkıntı çekiyor diye babasını sevmekten vazgeçer mi?

Onun gibi.

Beşikten mezara bir aşktır bu.

İnsan gün gelir, eşini boşar...

Takımını boşayamaz.

Defalarca karakolluk oldum.

Coplandım tribünlerinde.

Parmağım kırıldı.

Bu yaşıma geldim...

Utandığımı söyleyebilirim.

Uslandığımı söyleyemem.

Alayına isyan...

Göz Göz Göztepe!

*

Ve öğreniyoruz ki, İzmir’e "gávur" diyenler, belediye seçimlerinde İzmir’i kazanmak için "kramponlu takıyye" yapıp, Şanlı Göztepe’yi katakulliyle Süper Lig’e çıkaracakmış...

*

Çok açık söylüyorum:

İstersen Premier Lig’e çıkar...

Havanı alırsın!

Vücudumuza sahip olabilirsin.

Ruhumuza asla.

sedapinar

New member
İzmir'i Göztepe ile işgale hazırlananlar, Karşıyaka ve Altay'ı hesaba katmıyorlar anlaşılan. Bu takım taraftarlarını nasıl AKP'ye yönlendireceklerini de düşündüler mi ..!
Büyük göztepe taraftarı zamanında Atatürk e hakaret eden kayseri belediye başkanına inat, her maçında 10. yıl marşını söylemiştir. kimse hayal görmesin, İzmirin nohut,kömür ile futbol ile satın alınacak oyu yok

hasavci

New member
Bu heriflerin hiç bir şey umurunda değil,eğer amaçları Türkiye olsa idi bu sayısal çoğunlukla neler yapılmazdı neler.Ama gel görki bunların aklı hep şeytanlıkta,çünkü şeytan ruhlarına işlemiş ülke umurlarında değil.TC adına olmadık karalar süren bu güruhun sonları çok acı olacak yaptıklarının hessabını hukuk önünde verecekler.İnanıyor gözüküp inanmadıkları Allah cezaların en büyüğünü verecek hemde en kötü bir şekilde.Çapsız düzeysiz bilgisiz kültürsüz bir güruh bu memleketi yönetemez biz bu densiz tiplere mahkum değiliz,bizleri bu çapsızlara teslim edenlerdende Allah hesabını sorsun.

HTML