Gözlerine Takıldı Gözlerim!! (Written by aLoNe BoY)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Gözlerim takıldı gözlerine
Aslında yoktun yanımda
Sadece resimlerini bakıyordum
Gözlerinde gözlerimi arıyordum..

Gülümsemene takıldı gülümsemeyi unutmuş gülümseyişim
GÜlümsemene takıldı ama yoktun yanımda ki o da rüyamdaydı
Sadece rüyamda o güzel gülümseni izleyebiliyordum,doyasıya
Gülümsemenin birgün bende olması isteğiyle seni izliyordum
Belki birgün o ağızdan,o dudaklardan çıkacak bir tek sözü bekliyordum,sabırlıca
Belki bekleyecektim de ölene dek..

Ama yok ettim kendimi
Yok ettim gülümsememi
YOk ettim benliğimi
Aslında ben birşey yapmadım,
Sana öyle bağlanmışım ki;
Nasıl yaşanır onu unutmuşum...

Saçlarına takıldı ağlamaklı olan gözlerim
Beni gördüğünde sürekli oynadığın saçlarına
Acaba dedim acaba? Benimle de mi oynuyor?
Keşke demeseydim...

O günden beri o ağlamaklı gözlerden tek bir damla gözyaşı damlamıyor
Kan geliyor sürekli sadece kan ağlıyorum
Göz pınarlarım kurumuş..
Keşke diyorum keşke sevmeseydim seni,
Aşık olmasaydım!!

22:34

Written by aLoNe BoY

Aşkından vazgeçmeye çalışıyorum,söküp atmak istiyorum kalbimden seni.. Ama yapamıyorum çünkü seni çok seviyorum ve eğer seni söküp atarsam kalbimde gidecek ardından.. Unutamıyorum seni, yapamıyorum ya ben sensiz çok şeyimden vazgeçtim dostlarımdan en önemlilerini kaybettim.. Yalnız kaldım sende yoktun yanımda,gözyaşlarım süzülürken gözlerimden silecek tek bir Allah ın kulu yoktu... Dost sandıklarımla konuşmaya çalıştım ki onlarda yoktu .. Gözlerimden yavaşça süzülüyordu gözyaşlarım,süzülüyordu ama silecek kimsem kalmamıştı yanımda.. Evet! Kalmamıştı herkesi terk etmiştim senin için çünkü Seni Çok Seviyordum! Hemde Çok!! Bak Şu mısraları yazarken hala ağlıyorum ve hala gözyaşlarımı silecek kimsem yok.. Seni Seviyorumm SENİ SEVİYORUM! SENİ SEVİYORUM!!! Allahım Ne Olur Ne Olur Bu Sefer Ne Olur Sefer Mutlu Olayım!!!!!

[KooZ]

New member
aLoNe BoY' Alıntı:

Aşkından vazgeçmeye çalışıyorum,söküp atmak istiyorum kalbimden seni.. Ama yapamıyorum çünkü seni çok seviyorum ve eğer seni söküp atarsam kalbimde gidecek ardından.. Unutamıyorum seni, yapamıyorum ya ben sensiz çok şeyimden vazgeçtim dostlarımdan en önemlilerini kaybettim.. Yalnız kaldım sende yoktun yanımda,gözyaşlarım süzülürken gözlerimden silecek tek bir Allah ın kulu yoktu... Dost sandıklarımla konuşmaya çalıştım ki onlarda yoktu .. Gözlerimden yavaşça süzülüyordu gözyaşlarım,süzülüyordu ama silecek kimsem kalmamıştı yanımda.. Evet! Kalmamıştı herkesi terk etmiştim senin için çünkü Seni Çok Seviyordum! Hemde Çok!! Bak Şu mısraları yazarken hala ağlıyorum ve hala gözyaşlarımı silecek kimsem yok.. Seni Seviyorumm SENİ SEVİYORUM! SENİ SEVİYORUM!!! Allahım Ne Olur Ne Olur Bu Sefer Ne Olur Sefer Mutlu Olayım!!!!!
Çok Güzeldi Alone bee HeLaL Olsun.. Yüreğine Sağlık

alish

вυяαq αℓι&#1
Yazını Çok Begendim , Seni İstemiyeni Sende İsteme.. Uğruna DünyaLarı Feda Etmiş OLsan BiLe..

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
orti inş benim gibi kötü haber almazsın inan bugün onu duyunca aklıma sen geldin(anlattığım olay olduğunda)inş dedim alonenun başına aynısı gelmez kardeşim inş bu sefer başaracaksın. . .

Bu Mezarlıkta Açan Çiçekler
Güzel Kokmalarını Kim Bekler. . .

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
tamer çok güzel olmuş döktürmüşsün yine allah için şekerr kızz ...Allah kavuştursun ne diim:D

chuckies

_-€X-_
Pfff bu ne yav gözümden yaş aktı.Yüreğine sağlık dostum.İnşaallah mutlu olursun.O kadar harap etme kendini.Çok fazla değer verme.Sonunda ya kendini kaybedersin ya da onu benim gibi.Yine belirteyim tek dileğim mutlu olman

the_apprentice

New member
bu mudur, budur... yan yüreğim yan... aşk şair eder adamı... yan yüreğim yan...
harika olmuş kardeşim...

εگмεя

Fuzuli Üye
Allahım Ne Olur Ne Olur Bu Sefer Ne Olur Sefer Mutlu Olayım
mutluluğu yanlış yerde aramazsan mutlu olursun kardeşim:goz:

aLoNe_GiRL

New member
dıyecek kelıme bulamıyorum gercekten cok guzel yazmısın
sıırlerını o kadar ıcten okadar yurekten yazıyorsunkı okurken duygulanmamak elde degıl .....ınsallah mutlu olursun yuregıne saglık......

HTML