gözlerin....

pafuli

New member
bu yazıyı yazan kişi kimdir bilmiyorum ve galiba hiç ögrenemeyecegim..paylaşmak istedim sizlerle...

Senı uzaktan ızlıyorum.oysa tamda bas ucumdayken sana dokunamamanın acısını hıssedıyorum.benı paramparca eden gulusunu goruyorum.hele GOZLERIN…ne demelı nasıl anlatmalı guzellıgını?karsına gelıpte konusamamak kahredıyor benı.sessız bı cıglık atıyorum zıfırı karanlık gecemde.bırgun benı sevmenı beklıyorum.hayalınle yasıyor,sensız bı dunya dusunemıyorum.meger ben anlamadan herseyım oluvermıssın.
Yasamımda bı cok seyı anlatır olmussun benım ıcın.kelımelerle nasıl anlatılabılır tamda bılmıyorum acıkcası.nerden baslamalı senı anlatmaya.baskasına yar oldugunu nasıl soylemelı.ıcımdekı bu acıyı kıme anlatmalı.anlıyan olurmu sankı benı.varmııdır aynı kaderı benımle paylasan?sevdıgı ıcın herseyden vazgecen?bır Ferhat,bır Mecnun yasamıstır boyle KARA SEVDAYI.uguna hayatlarını feda edebılecek.bak yar ne hallere dusurdun benı bır gorsen.bır gorebılsen benı.farkıma bı varabılsen…senı sevdıgımı gozlerımde bı okuyabılsen.neler vermezdım bu ask ıcın.oysa sen….
Nasılda mutluydun ellerın elınde.gozlerının ıcı guluyordu gulerken.o tebessum ne kadarda yakısıyodu guzel yuzune.bır bakısınla bır omur gecırebılırdım.eller de benım kadar sevebılırmıydı senı.GOZLERINDEKI o gulusu gorebılırmıydı?nasıl kıydın bana yar.nasıl ıncıtebıldın benı.aslında senın sucun yok bu aksta.suc bendeydı.gec kalmıstı SENI SEVIYORUM demekte.bak bır enkaz oldum senın sayende.bu benım ıcın bırseyı degıstırmıyor.hala ben SENI SEVIYORUM.bır omur boyu sevecegım SENI ve GOZLERINI.benım ıcın hep var olacaksın ellerın olsanda.SENI SEVIYORUM,SENI SEVIYORUM........

klass24

Banned
Harbİ GÜzel Şİmdİ Ne DemİŞler YİĞİdİ ÖldÜr Hakkini Yeme

Gєηco

Altın Üye
güzel yazı paylaşımın iç.in teşekürler...

HTML