Gözünüzü açın!!!!!‏

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
her aydınlığı yangın zanneden zavallılar siz hala daha güneşi balçıkla sıvamaya devam edin..

ıraklı çocuk

afganistanda amerikanın özgürleştirdikleri

ABD'li bir bayan asker işkenceyle katlettiği bir Iraklının başında poz vererek sapık duygularını tatmin ediyor

ABD askerlerinin bir başka marifeti ve özgürleşen Irak..

Bir ABD askeri Irak'ta çocukların ellerini bağlıyor sonrası ne olacak kim bilir..

Özgürleşen Irak sokakları

Camiide infazcı ABD askerleri yardım isteyen yaralıya ölüm yağdırıyor

kitle imha silahlardan bunlar mı sorumlu

Filistin ve Lublanda bulunan muslumanlara atilmak uzere olan bombalarin uzerlerine Mesajlarini yazdirmak uzere (muslumanlar oleceksiniz v.s ) gibi sologanlar yazarak ucaklarina yukleyip muslumanlara karsi firlattilar..

korku filminden bir sahne değil hayattan gerçek bir kesit

dünyanın en gelişmiş ülkesinden inançlara saygı bu kadar.

ABD Lİ ASKERLERCE

TECAVÜZE UĞRADIKTAN SONRA ÖLDÜRÜLEN KADINLAR...

GERÇEK DÜŞMANLARIMIZI NEKADAR ÇABUK UNUTTUK. ZÜLME KARŞI SESSİZ KALANLARA LANET OLSUN. ...

ŞİMDİDEN BİRBİRİMİZE İYİCE KENETLENELİM .

SIRA BİZE GELMEDEN !!!

иιgнт gσиєя

мя.ѕємραтι¢σ
başımızda tayyip ve tayyip gibiler olduktan sonra (sağcı solcu benim için hiç farketmez bu konuda) ama özellikle tayyip bu kadar özelleştirme çoğu amerika ve yandaşlarına bizim sonumuzda böyle olabilir 70 & 80 lerde solcular boşuna bağırmıyodu tam bağımsız Türkiye kahrolsun amerika emperyalizmi diye artık bazı şeylerin farkına varılması gerekiyo arkadaşlar...​

rafoel

New member
Farkına varmak/varmamak ?

Yada
-- Görmezden gelmek...
-- Vurdumduymazlık...
-- Adam sendecilik...
-- Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık... vs...

Artık farkına varmamak için yukarıdaki seçeneklerden birine haiz olmak gerekiyor...

Fatih Hoca

Banned
Başlıkta 18+ içerik olduğunu belirtseydin keşke, ya da resimlere koysaydın.

HTML