GöRsEl TeSt

Arkadaşlar resimdeki kadını hangi yöne dönüyor görüyorsanız, beyninizin o tarafını kullanıyormuşsunuz...

Eğer her iki yönede döndüğünü görebilirseniz o zaman IQ nuz 160 ın üzrinde oluyomuş...

Gerçi bence IQ yu ölçmeye yaramıyor bu. Sadece güzel bi göz yanılması... Siz neler düşünüyorsunuz???

Radowac

New member
ilginç bir çalışma örneği olmuş daha önce buna benzer testler görmüştüm görsel IQ ölçmeye yarıyabilir

burak_125

New member
abi ben saga dogru dönüyor görüyrumm bide bu nasıl iki tarafa dönüyor baktımm resime göremedimm

yha cıdden hanı o ıkı yone olayının yansımayla alakası var mı ben uc mesaj ustte zıpladım ama hanı ayrıntı gorme vs hıkaye mı =(

gursoy3387

New member
woww bayagı yuksek benım iq resmı gormeyı astım ıcındekı sıfrelı yazıları bıle goruyorum!!!
this page domain felan la baslıyor!!!

sugarkobra

New member
arkadaşlar bu resmi kaydedin ve sonra iki resmi yan yana getirin birisine yoğunlaşın öteki resim yoğunlaştığınızın tersi istikametinde dönüyo veya her iki yöne dönüyor

thesword

New member
İide zaten tek bir yöne dönüyor. 2 yöne dönüyo görenlerde bi bozukluk olmalı direk ayağına bakıp takip edersen saat yönünde döndüğünü anlıyosun :D

HTML