görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor yardım

azeribaba

New member
merhaba arkadaşlar (alt ctrl delete ) bastıgımda görev yöneticisi çıkmıyor görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor yarım windows xp kullanıyorum sp2

wilddog

New member
kullandıgın bilgisayar herhangi bir agdamı yoksa tek bilgisayar mı eger aga baglı bi bilgisayarsa ag yoneticisi tarafından devre dısı bırakılmıs olabilir eger tek bilgisayarsa oturuma yonetici modu ile girdiğinize emin olun...

Fatih Hoca

Banned
pc'de ciddi bi sorun var, sanırım virüs bulaşmış.

azeribaba

New member
kullandıgım bilgisyarda c de xp pro kurulu d bölümünde vista kurulu herhangi bir sorun yoktu dün bir programı kullannıyordum ondan sonra oldu kuran ögrenme programı diye bir program kafayı yicem yeniden format atmak istemiyorum ama bakalım her yolu deniyeyim teşekkürler ilginiz için

azeribaba

New member
teşekkürler arkadaşlar sorunu çözdüm şu yöntemlerle (başlat/çalıştır/gpedit.msc yaz enterla sonra kullanıcı yapılandırılması/yönetim şablonları/sistem/ctrl+alt+del seçenekleri/görev yöneticisini devreden kaldır'a çift tıkla ve devre dışı seçeneğini seç.. ) YAPTIM DÜZELDİ YİNEDE YARDIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER BÖYLE KONULARDA HEPİMİZİN DUYARLI OLMASI ÇOK GÜZEL BENCE SAYGILAR

caneraq93

New member
azeribaba kardeş allah razı olsun yaklaşık 1 buçuk aydır bu cwbı arıodum saollasın emeğe saygı için bu msj ı atıorum k.i.b

azeribaba

New member
sistemi geride aldım düzelmedi kardeş çok şeyleri denedim en sonunda yazdıgım gibi yaptım düzeldi

HTML