Gördünmü

nedim87

New member
dört vanpir,alman,ingiliz,fransız,türk olarak bizim temel gök yüzünde uçuyorlarmış,uçarken birden almanın gözleri parlamış dalışa geçmiş iki dakika sonra çıkmış azğzının kenarında biraz kan,yaw hayırdır ne oldu demişler?şu aşşağıda bi direk var görüyormusunuz?görüyoruz demişler.direğin yanında bi ev var görüyormusunuz?görüyoruz.işte o,evde bi kızın kanını emdim demiş.hepsi,yaw helal olsun demiş.derken ingilizin birden gözleri parlamış aşşağıya dalmış üç,dört dakika sonra çıkmış ağzının her tarafında kanlar.yaw hayırdır ne oldu?demişler.şu aşşağıda bir direk var görüyormusunuz?görüyoruz.direğin yanındaki evi?görüyoruz.iişte o,evde genç kızlar vardı hepsinin kanını emdim.helal olsun sana demişler.derken fransızın gözleri parlamış dalmış aşşağıya,beş altı dakika sonra çıkmış ağzının her yanı baya çok kan.yaw hayırdır ne oldu.şu aşşağıda bi direk var görüyormusunuz?görüyoruz.diregin yanında üç katlı ev var görüyormusunuz?görüyoruz.işte o,evde parti vardı hepsinin kanını emdim.helal olsun sana demişler.derken bizim temelin gözleri parlamış,dalmış aşşağıya on onbeş saniye sonra çıkmış ağzı burnu kan içinde gözler morarmış.yaw hayırdır ne oldu? demişler şu aşşağıda bi direk var gördünüzmü?evet gördük.işte anasını sattığımın direğini görmedim demiş.:D

shine06

New member
harika ya bizim bu temel beni gülmekten bir gün öldürecek ya hayırlısı eline saglık saol :D

HTML