görüşme teklifine 'hayır' denilen erkek,tekrar dönermi....

SAHRANİL

Altın Üye
arkadaşlar sizce bir erkek ,arkadaşlık teklifine hayır cevabını alınca tamamen soğuyup.. kızdan vazgeçermi?yoksa geri döner mi?​

Madness

Banned
karşıdaki kişiye duyulan hisler belirler bunu. Kimi zaman hemen soğur erkek.
Ama karşısındakine gerçekten aşıksa vazgeçmesi epeyce zor olur

SAHRANİL

Altın Üye
ben erkek olsaydım bende soğurdum ne yalan söyleyim...ama bazı tip erkekler asla vazgeçmezler.

ama bazen kızlarda hayır dediklerine pişman olabilirler.

en iyisi tekrar denemek galiba.:durdurun:durdurun

kuzay

Pesimist
ne bu ya çocuk oyuncagımı kızın karekteri burda çok önemli hayır demişse ve bir daha degmeyeck bir kızsa ısrar etmenin anlamı yok

ChilekesH

Aerospace Engineer
cogu erkek donmez derim..tabi ki karsıdaki kızın onu etkileyebilmesine be de kendine inandırabilmesine baglı..ben olsam donermiyim..sanmıyorum..ama yine belli olmaz kesin konuşmamak lazım...

D!$GU$T

New member
Ben hayır cevabı aldım sevdiğim kızdan 8 ay bekledim bi kaç kere konuştum ve sonunda kızla çıktım ama ayrıldım......:D

SAHRANİL

Altın Üye
bazen erkekler olayı hoşlanmaktan çıkarıp hırs haline getirmeye başlarlar.böle olursa çok kötü o zaman.erkeklerin gazabından korkmak lazım.oyun olmaz bence erkekle.

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
o kıza erkeğe ve olayın durumuna göre değişir derim. Mesela kız erkekle çokca kesişip bakışırsa erkekte gidip konuştuğunda ters bir cvp alırsa tekrar döneceğini düşünmüyorum ama fazla bakışmadan gidip konuştuğunda terslenirse belki tekrarı olur.

HTML