görüşlerinizi bildirebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

secabektaş

New member
ben anlamaıyorum bu türban konusu neden bukadar uzayıp gittiğini.Biz müslüman bir ülkeyiz sonuçta gayet tabi Allah'ın emrine göre başımızı kapatmamız gerek ,hı bundan sonrasıda bize kalmış bişe isteyen kapatır isteyen kapatmaz ama bunu öyle bi mesele haline getirdiler ki haberlerde sürekli yok türban sayısı arttı yok okullarda türban yasağı kalkmalımı kalkmamalımı diye millete sormaya başladılar kimisinin tabirine göre okullarda türban kalkarsa kapalı olanlar başı açık olanları kapanmaya zorlıyacak gibi saçma sapan düşüncelere sahip olanlar bile var.bende başı açık bi insanım ama kapalı olana saygım sonsuz çünkü emirleri yerine getirmeye çalışıyo,aryıyeten avrupa ülkelerine özenip duruyolar çok matah bişeymiş gibi hiçbir avrupa ülkesinde başını açmak zorundasın diye bi kural getirmiyolar .
Bu konu hakkında sizin düşünceniz nedir arkadaşlar neden bukadar mesele haline geldi bu olay baksanıza bu nedenle ülkeyi terketmek isteyen sanatçılarımız bile var(Fazıl Say) doğrusu türban kalkacak başbakan karısı bile türban takıyo diye ülke terketmek isteyenede ben sanatçı demem.Ülkemizde böyle sanatçılara gerek yok yolu açık olsun.

Swat_TR

Altın Üye
Bu konuda tartışmayı sevmiyorum. Ama eğer bir başkabanın karısı türbanlı diye ülkeyi terk edecek adama da ben şerefsizden başka birşey demem.

yehovan

Banned
sen konuyu niye uzatmaya çalışıyosun :)
ki bu forumda en az 10 15 konu türban ile yoruma açık durmakda. Güncele açtığın bu konu hem yeri değil hemde gereksiz(gereksiz kısmı bir ton konu olduğu için).

neyse :) serbest kürsüye bekleriz seni... Yorumlarımız orada bolca bulunuyo

1001Design

330i ///M3 Design
biraz daha dikkat lütfen
burasi tartisma alani degil

secabektaş

New member
Varya arkadaşlar bu siteyi liselerde ,türkçe dersinde önyargı konusunda öğrencelere örnek verebilirler neden bukadar önyargılı cevaplar veriyosunuz bu konuyu uzatan ben değilim sağolsun gazeteciler ve hgabercile okadar uzattılar ki güncel bi konu haline geldi tabi burarıda güncel bi bölüm olduğu için konuyu açmam gayet doğal.Vede isteyen görüşünü bildirebilir adı üstünde güncel güncel olaylar hakkında yorum yapıyoruz .Kusura bakmayın ama forumu biraz kasıyosunuz cevaplarınızla daha rahat olun...
Ve hatırlatmak isterim arkadaşlar bu sitede 500,000 kişiden fazla kullanıcı bulunuyo fazla konu olmasıda normal eee herkes de kurallara uyacak şekilde istediği konuyu açabilir

yehovan

Banned
Varya arkadaşlar bu siteyi liselerde ,türkçe dersinde önyargı konusunda öğrencelere örnek verebilirler neden bukadar önyargılı cevaplar veriyosunuz bu konuyu uzatan ben değilim sağolsun gazeteciler ve hgabercile okadar uzattılar ki güncel bi konu haline geldi tabi burarıda güncel bi bölüm olduğu için konuyu açmam gayet doğal.Vede isteyen görüşünü bildirebilir adı üstünde güncel güncel olaylar hakkında yorum yapıyoruz .Kusura bakmayın ama forumu biraz kasıyosunuz cevaplarınızla daha rahat olun...
Ve hatırlatmak isterim arkadaşlar bu sitede 500,000 kişiden fazla kullanıcı bulunuyo fazla konu olmasıda normal eee herkes de kurallara uyacak şekilde istediği konuyu açabilir
Her gazetecinin bu konu ile yazdığını her haberi ve her üyenin görüşleri için ayrı ayrı konu açarsak bu forum ne hale gelir farkındamısın ? Hele hele bahsetitğin sayı 500.000 lerde ise :) Ufak bir hesap yap...

Herkes istediği konuyu açabilir fakat bunun kuralları var :) konun kurallara uygun olsa bile aynı şeyleri aynı noktaları defalarca konu açıp tartışmak BANA göre manasız....

İlgili konulara görüşleri bildirirsek hep toplu hemde sağlam çözümler bulunur

Yoksa ayrı ayrı konulara atlamaktan cevap yazmaktan Taştan taşa seken ceylan durumuna düşeriz :)

Neyse iyi forumlar

secabektaş

New member
yehovan sen uzatma konuyu dedin bana ama konuyu uzatan sen oldun be yaaa.Bende demiyorum ki forumda isteyen istediği yere kafasına göre konu açsın tahmin edebiliyorum burda bukadar kişi konu açarsa ne hal alacağını sitenin ama benim burda açtığım konu zaten günceldi ben bunu belirtmek istedim ve de yanlış bişey yapsak sitede zaten görevliler bizi uyaracaktır. bence biz bu tartışmayı uzatırsak ozaman konunun dışına çıkmış olacaz kapatalım sanada iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML