Gölgem tokat cakarsa (:

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
4-5 yaşlarındaydım..Babam abimi kucagına benide omzuna almıs evin icinde gezdiriyordu...Oturma odasıan geldik ve beni ve abimi kanpenin üstüne indirdi...Oturma odasının ısıgı acık degildi salondan gelen ısık ıcıerı bıraz aydınlatıyordu....3 ümüzünde gölgesi duvara vuruyordu...Babam bana ve abime dönerek onun gölge oldugunu ve bizim yansımamız oldugunu falan anlattı...Benim bu gölge cok ilgimi cekmisti...Babam hadi mutfaga gidelim yemek yiyecez dedi ama ben gölgemden ayrılamadım....Babamla abim cıkınca ben gölgeme dokunup bir seyler salaklıyordum..Derken ""ÇAATTT" diye tokat yedim gölgemden...Aglıyarak mutfaga babmın yanına kostum ve ""Baba gölge bana tokat attı"" diye gölemi babama sikayet ettim...Babam ve annem kahkayı bastı tabı...Babam baktı benım aglamam kesilmeyecek benı alıp oturma odasına göturdu gölmei gösterdi..."bak bisey yok sen kendi kendine tokat atmıssındır dedi"

AMA hala o tokatı yedigimi dün gibi hatırlarım..:goz:

İYİDE BANA O TOKATI KİM ATTI YAWWW ::D:D:D:D:D

oLdness_07

The Darkness
boylebir konuu bir tek senden beklerdim uslanmaz =) bıraz uslanman için atmıştır tokatı beLkide =)

yinede paylaştığın için bizlerle teşekkürler :goz:

CANSU18

New member
oofs simd benim gölgemde onu örnek aljak...naptınıs abi sisi yha yasılırmı böle seler :D saol janm emeine sağlık :)

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
hayal gücündür o senin

тнєĵøкєя

Altın Üye
O tokadı atanı yakalarsam varyaaa HH üyeLerine kimse dokunamaz uLeyyn :D

BeLki sinek feLan konmuştur sen kendi kendine atmışsındır Dai :D

sysmakk

New member
benı de oyaşlarda hep birisi kovalıyordu .... arkamdan birileri kovalıyor sanırdım ...... ruhsal bir durum allah a sıgınmak lazım.... inanırım ben ama boyle bir şeyın olması mumkundur....

HTML