Gökhan Fenerbahçe'ye "Evet" dedi

V.ManisaspoR

PLãyß0y

Kayserispor'un başarılı golcüsü Gökhan Ünal, kendisi için Fenerbahçe'nin yaptığı teklifin değerlendirildiğini söyledi.

Ünal, yaptığı açıklamada, daha önce Kayserispor yönetiminin prensipte anlaştığı Rusya'nın Rubin Kazan takımına gitmek istemediğini bildirdi. Rubin Kazan yönetiminin maddi açıdan iyi teklifler yaptığını, ancak Rusya'da futbol oynamak istemediğini ifade eden Ünal, "Rusya futbolu ile Türkiye'deki futbol kalitesini karşılaştırınca Rusya defterini kapattım. Orada tanınmayan, bilinmeyen bir futbolcu olmaktansa Türkiye'de futbol oynamayı tercih ederim" dedi.

Başka bir takıma transferi konusunda çok sayıda haber çıktığını, ancak netleşen bir anlaşma olmadığını kaydeden Ünal, Fenerbahçe yönetiminin kendisi için Kayserispor'a teklif getirdiğini bildirdi. İki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Ünal, şunları söyledi: "Fenerbahçe yönetimi, kulübüme teklifte bulunmuş. İki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor. Kayserispor yönetimi teklifi değerlendiriyor. Menajerim de Fenerbahçe ile görüşüyor. Kayserispor yönetimi anlaşma sağlarsa, ben de Fenerbahçe'ye sıcak bakıyorum. İlle de bir takıma gideceğim diye bir şey yok. Hangi takımla anlaşılırsa oraya gideceğim. Hayırlısı olsun."

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin de iki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Gökhan'ın mutlu olacağı takıma gitmesini istiyoruz. Diğer taraftan iyi teklif veren bir kulüp ile anlaşmak istiyoruz" diye konuştu.

LİGTV

reavenn

qяσηι¢ υуυz
aman gitsin gitsin adamı o kadar büyüttüler ki pehhh
GS ye gelmesinde nere gidiosa gitsin :D

ChaiCén

New member
ben hiç beğenmem bu adamı semih buna 10 çeker.buna verilcek paraya değmez.en azından avrupaya gitsin adamlar iyi para verirler olan onlara olur ellerinde patlamassa ne olayım.hiç bişey olmaz bu adamdan

S

SiR ReaLiST

Guest
Gökhan Ünal Fenerbahçe'ye Doğru

Rusya'nın Rubin Kazan takımına gitmeyeceğini açıklayan Kayserisporlu Gökhan Ünal, yönetimin Fenerbahçe'den gelen teklifi değerlendirdiğini söyledi. Milli futbolcu, ''Anlaşma sağlanırsa ben de transfere sıcak bakıyorum'' dedi.

Kayserispor'un başarılı golcüsü Gökhan Ünal, kendisi için Fenerbahçe'nin yaptığı teklifin değerlendirildiğini söyledi.

Ünal, yaptığı açıklamada, daha önce Kayserispor yönetiminin prensipte anlaştığı Rusya'nın Rubin Kazan takımına gitmek istemediğini bildirdi.

Rubin Kazan yönetiminin maddi açıdan iyi teklifler yaptığını, ancak Rusya'da futbol oynamak istemediğini ifade eden Ünal, ''Rusya futbolu ile Türkiye'deki futbol kalitesini karşılaştırınca Rusya defterini kapattım. Orada tanınmayan, bilinmeyen bir futbolcu olmaktansa Türkiye'de futbol oynamayı tercih ederim'' dedi.

Başka bir takıma transferi konusunda çok sayıda haber çıktığını, ancak netleşen bir anlaşma olmadığını kaydeden Ünal, Fenerbahçe yönetiminin kendisi için Kayserispor'a teklif getirdiğini bildirdi.

İki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Ünal, ''Fenerbahçe yönetimi, kulübüme teklifte bulunmuş. İki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor. Kayserispor yönetimi teklifi değerlendiriyor. Menajerim de Fenerbahçe ile görüşüyor. Kayserispor yönetimi anlaşma sağlarsa, ben de Fenerbahçe'ye sıcak bakıyorum. İlle de bir takıma gideceğim diye bir şey yok. Hangi takımla anlaşılırsa oraya gideceğim. Hayırlısı olsun'' diye konuştu.

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin de iki kulüp arasındaki görüşmelerin sürdüğünü belirterek, ''Gökhan'ın mutlu olacağı takıma gitmesini istiyoruz. Diğer taraftan iyi teklif veren bir kulüp ile anlaşmak istiyoruz'' diye konuştu.

Anadolu Ajansı
28 Ocak 2008 Pazartesi

S

SiR ReaLiST

Guest
Transfer Çalışması

Kulübümüz, Kayserispor Kulübü ile Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ın transfer edilmesi konusunda görüşmektedir. Kayserispor yönetimine bu konuda teklif yapılmış ve yanıt beklenmektedir. Görüşmelerin sonuçları kulübümüzce daha sonra kamuoyuna duyurulacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

qxqx

New member
gökhan ünal çok gereksiz bi transfer olur semih türk olarak ona 10 basar bide mateja kezman gibi bi dünya starı oyuncumuz varken ve form tutmaya başlamışken hiç gerek yok ona gökhan ünala o kadar para verilmemeli yazık olur topuz konusunda ise kayseri maçında edu nun haksız yere atılmasına neden olan biridir bunu da hatırlamak lazım yaptıgı çirkefligi onun dışında iyi oyuncu

HTML