Futbolla İlgİlİ Sadece Yorum Yapin

TAURUS

unutulur mu??
Futbolla İlgİlİ Ama Kesİnlİkle Polemİk DeĞİl

ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ YAZI Bİ SPOR GAZATESİNDE YAYINLANDI YAZIYI ÖZETLENMİŞ OLARAK AKTARIYORUM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

--Ceza sahası dışından çekilen şutları bilirmisiniz
Hani takımınız 1-0yeniktir sizin takımınız bastırdıkça bastırır.
Karşı defans kalbalıktır skorun üstüne yatar sizin takım herşeyi dener.
Orta, ara pas, ver kaç ama hiçbiri hiç bi işe yaramaz ve sizin takım son çare olarak uzaktan şut çeker.Şutun biri direği yalar işte o heycanı kimse tarif edemez.Peki ya "Hadi beee" sesleri arasında direkten dönen top.Ve sizin takım zar zor uzaktan bi gol atar skor1-1 maç biter.
İŞTE BU DURUMU ORTADAN KALDIRMAK İÇİN FIFA'YA Bİ ÖNERİM VAR..
ÖNERİM ŞU:CEZA SAHASI DIŞINDAN ATILAN GOLLER 2LİK SAYILSIN.
Bİ DÜŞÜNSENİZE TAKIM 1-0 ÖNDE DK.85 TABİ KAPANIYOR.FARKINDALAR MAÇIN EN FAZLA BERABERE BİTECEĞİNİN.
EĞER BENİM DEDİĞİM ÖNERİ UYGULAMAYA GEÇERSE HİÇ BİR TAKIM KAPANMAZ.
ÇÜNKÜ DK.85 1-0 ÖNDELER VE 88DE CEZA SAHASI DIŞINDAN GOL YİYOLAR VE OTOMATİKMAN 2-1MALUPLAR.HEM HEYECAN ARTAR HEMDE GÜZEL VE UZAKTAN GOLLER MÜFAKATLANDIRILMIŞ OLUR.
ÖNERİMİN HAYATA GEÇMESİ TEMENNİSİ İLE.......

Fatih Hoca

Banned
Üç korner bi penaltı da olsun mu, olsun olsun, seninki güzel fikir. Eyvallah.

exkavi

New member
o zaman yenilende baklava kola ısmarlasın :)
iyice mahalle maçlarına çevirecekler, maçları
saol güzel paylaşım

gökmen özdenak ın yazısı bu gecen okumustum bı ınsan bu kadar bencıl olmamalı ne heyecan kalır o zaman haksızlık olur bence

SickDreTh

Altın Üye
bu adam iice sacmalamıs yaw:D:D3 korner bı penaltı olsa fena olmaz hanı:D:Delıne saglık...

ya sacma dusunce adamlar arada bır kendı sahalarından atıyolar ona lkaclık dıcekler peki basket oynamıyorum futbol oynuyoruz gökmen bey

TAURUS

unutulur mu??
hacker_boy_turk' Alıntı:
ya sacma dusunce adamlar arada bır kendı sahalarından atıyolar ona lkaclık dıcekler peki basket oynamıyorum futbol oynuyoruz gökmen bey
haklısın yaaa GSli olmasına rağmen ben nefret ediyorum senin boğasın geliyodur heralde :)

HTML