Futbol

kor_selin

New member
Tv'de mac seyrederken golü atanin adi yaziyorda neden yiyen kalecinin adi yazmiyor?Oda futbolcu degilmi nesi eksik,bu kalecilere yapilan haksizlik ne zamana kadar sürecek?Sorusundan yola cikilacak olursa Futbol kendi iceriginde kocaman bir geyik muhabbeti barindirir.

......Spikerlerin anlatim salakligi futbola zevk katar.....O topa Ahmet vurursa gol olur.Mehmet vurdu gooooolllll.Bence bu laftan sonra Mehmetin golü sayilmamali cünkü spikere karsi ayip olur,90 dakika su icmeden mac anlatiyor adam tabi birde yorumlar.Hele birde yaninda konuk varsa

-Aslinda Fatihi geri cekicen, Hakanla,Hüseyini orta sahada yakin oynatican,Serdar bosa cikar.
-eeeeeeee serdar bu durumda saha kenarinda simitmi satsin

-Ben Teknikdirektörün yerinde olsam
-Hic tavsiye etmem bak adami dövüyorlar

-Futbol topla oynanan bir oyun
-Basketbol ve voleybol icinde aynisini söyleyebilirmiyiz

-Ileride yabanci oyunculardan kurulu forvete yer vericen geride defansi saglam tutucan,orta sahada top cevirecek oyun kuracak beyinli futbolcular lazim
-Ortasaha oyuncularini disindakiler beyinsizde olsa olurmu demek istiyorsun

-23 yasinda ilkkez forma giyiyor,cizgi oyuncusu,alt yapsini almanyadaki futbol klüplerinde yapmis..........................neyse simdi maca dönelim
-Abi mac biteli 23 dakika oluyor,reci odasinda bu notu sana gönderdiler.....not:KOVULDUN

-Kale secimi yanlis oldu gibime geldi bak günse karsi oynuyoruz
-Günes gözlügü taksalar bisi olmaz,biraz günes kremi birer bardakta limonata
-Yok artik sezlong felan da diyicen simdi

-Gecemac larinda seyirci orani düsüyor buda futbolu gelir bakimdan etkiloyr sayin seyirciler
-Hocam gazetedeki yaziniz futbolcular gece maclarinda daha basarili yazinizla tezat olusturmuyormu
-O gece maci seyircisiz oynanan bir mac konu ile alakasi yok
-Haaaaaaaa anladim aganigi maganigi

……..Futbol seyircisi bambaska bir anbiyanstir.Cok degisik tablolar cizer.Yorumcu olur,futbolcu olur,hakem olur,yönetici olur olurda olur ama bir türlü seyirci oldugunu kabullenmez.Sokak röportajlari mac öncesi yada sonrasi

-Bugünkü mac hakkindaki düsünceleriniz
-Vallaha iyi oynayan kazansin,once centilmenlik,spor olayi bu saygi sevgi………(bu konusma devam ederken bir grup fanatic oradan gecer agizlarinda su sloganla
"ÖLMEYE ÖLMEYE ÖLMEYE GELDIK.KARSI TAKIMI SAHAYA GÖMMEYE GELDIK"
…..röportaj yapilan taraftar hemen aralarina kosarak katilir.

-Bugünkü macta nasil bir kadroyla cikmasini istersinizi takiminizin
-ileride Moldanio,Riverdiano ortasahada Kosparkovic,Yantega,Kalktara,,hede hödööö .Bu sekilde bir kadroyla baslarsak kesin kazaniriz cok gollü bir galibiyet bile olur………..takim aynen sahaya bu sekilde cikar sonuz 4-0’lik bir yenilgi,stad cikisinda ayni seyirci ile mac sonu röportaji yapilir..
-Neden bu yenilgi
-Teknikdirektörün sucu yanlis kadro ile maca basladi dogal olark sonuc hüsran……

-Derby maci hakkinda ne düsünüyorsunuz?
-Mac hakemin elinde,korkmadan gerektigi yerde sari ve kirmizi kartlari kullanirsa,sertlik olamadan mac biter,güzel bir mac seyrederiz.hakeme güveniyorum……….90 dakika sonunda ayni seyirci

-hakem cok adi amma kart gösterdi,sahada oyuncu kalmadi,zati bu hakemi hic gözüm tutmamisti.hele o ilk kirmizi karti tamamen yanlisti,bu hakemlerle sezon sonunun getiremeyiz……..ayni mac hakkinda her iki takimin futbolcularinin yorumu biraz daha farkli
-Hakemin tüm kararlari yerinde idi,hele bana gösterdigi kirmizi kartta cok hakliydi rakibin formasindan asilip yirttim,hakem dört dörtlüktü iste bu hakemlerle sezon güzel gecer…………………..

Himmm simdilik bu kadar dewamınında gelecegini umuyorum..

Aktuğ

Altın Üye
güzeldi... :D
geyikteki diğer konularınıda inceledim.yeni olmana ragmen verilmemiş konular acıyosun.keske herkes senin gibi olsa.
eline sağlık

kor_selin

New member
Aktuğ' Alıntı:
güzeldi... :D
geyikteki diğer konularınıda inceledim.yeni olmana ragmen verilmemiş konular acıyosun.keske herkes senin gibi olsa.
eline sağlık
Benim verdigim ve verecegim konuların bir kısmı bana ait yazılar..Coguda bi arkadasımın yazılarından alıntı bu nedenle uzun bi müddet orjinalligini koruyacak gibi görünüyor..:biggrin
Her neyse begenmenize sevindim..

Aktuğ

Altın Üye
kor_selin' Alıntı:
Benim verdigim ve verecegim konuların bir kısmı bana ait yazılar..Coguda bi arkadasımın yazılarından alıntı bu nedenle uzun bi müddet orjinalligini koruyacak gibi görünüyor..:biggrin
Her neyse begenmenize sevindim..
korkma bikaç gün içinde bisürü forum sitesinde görürsün aynılarını :goz:

HTML