Futbol Fıkraları

RyU54

New member
1-Einstein ölünce insanlığa hizmetlerinden dolayı onu cennette bir villaya yerleştirmişler. Bir gün kapısı çalmış. Gelen adam benim IQ 200 demiş. einstein ooh demiş gel içeri seninle quantum fiziği konuşuruz.

Bir vakit sonra başka biri gelmiş. Adam benim IQ 90 demiş. Einstein gel gel demiş seninle siyaset konuşuruz.

Derken üçüncü adam kapıyı çalmış. Benim IQ 5 demiş.
einstein biraz düşünmüş ve cevabı vermiş.. Gel içeri seninle de Futbol konuşuruz.

2-İki tane homoseksüel sohbet ediyordu. Biri ötekine:

- "Sporlar arasında en çok güreşten hoşlanıyorum. Düşünsene, güreşçilerin vücudu ve kolları ne kadar güçlüdür, seni öyle bir sıkarlarki..."

Öteki:

- "Ben futbolu tercih ederim."

- "Futbolun nesi heyecan verici, hiç olmazsa ötekinde vücut teması var."

- "Olsun, düşünebiliyormusun, futbolcusun ve top sende.Herkesi çalımlıyorsun, kaleciyle karşı karşıya kalıyorsun.Ama sen naapıyosun? Gerilip gerilip topu taca atıyosun."

- "Bunun nesi heyecan vericiki?"

- "Olurmu? En heyecanlı yeri burası, bütün stad ayakta sana bağırıyor; 'ib.e, ib.e'

3-trabzonsporlu iki taraftar trabzonun hiçbir maçını kaçırmazlarmış.

ogün de fener trabzon maçı oynanırmış ve bu iki taraftardan biri maç sırasında hastalanır ve doktora gider doktor buna iki gün içinde ölüceksin der bunun üzerine ölecek kişi arkadaşına bari ben ölmeden son bi isteğimi yerine getir der öbür adam isteğini söyle der oda şöyle buyurur ben trabzonsporu bırakıp fenerbahçeli oldum der bunun üzwerine adam hasta adamı boğmaya başlar ve derki neden böyle döneklik yapıyorsun der oda bir trabzonlu ölene kadar bir fenerli ölsün daha iyi ve adam hastayı kendisi öldürü

HTML