Forumun Üstündeki Reklam Banneri Yanlış Yazılmış !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uni_Ts

New member

Burdaki "Reklam Ver Sende Kazan" yerine "Reklam Ver Sen De Kazan" şeklinde olmalı..Türkçemizi korumak ve düzgün kullanmak adına bu kadar takip edilen sitenin girişinde böyle bi hata olmasını ben kabul edemedim..Belirteyim dedim..

DaNCé4Mé

New member
kardeşim sen de hiç olurmu bide ne olursa olsun onamı takılıyosun :D:D alla alla :D:D meeraak etme burdakiler senden daha iyi biliyo :D:D

Sh0ck

∂σğαℓ αƒяσ∂ιzуαк
Tamam arkadaşım dikkatini çekmiş ve yanlış olabilir ama bu tür konuları p.m ile belirtirsen daha iyi olur..

Uni_Ts

New member
" 4- Site olarak bir eksikliğimizi veya yanlışımızı gördüğünüzde kesinlikle buraya yazın, en ince ayrıntılarıyla ama şöyle olursa iyi olur demeyide unutmayın ..
Hep şikayet olmasın arada önerilerinize de ihtiyacımız var....

eleştirinizle, önerinizle bizlere destek olduğunuz için ayrıca bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler...

sevgi ve saygılar...

HH yönetimi
"

Konuya yorum yazan arkadaşlara ithafen;
3 yıllık hh geçmişimde bir kere bile olsa ne ban yedim ne de konum kapatıldı..Konuların nereye ve ne şekilde açılacağını az çok sizin kadar ben de farkındayım..Konuyu açmam ve takıldığım konunun bölüm kurallarının 4. maddesinde yazdığı gibi yöneticilerce dikkate alınacağına eminim..Kolay gelsin..

ChaMuR

Altın Üye
öneriniz için teşekkürler,solariz müsait olduğu anda gerekli düzeltmeyi yapacaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML