Forumdaki 2 tane gerizekalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duhan_5858

New member
Meka1 ve reactor müsün ne haltsın gerizekalı sne kimsin ki benim mesleğime laf ediyon şerefsiz yok okalaymış bilmem neymiş ben okalayımda sen nesin acaba dürzü ister laf yetiitiririm isterbaşka bişey yaparım kancık sana mı soracam ne yapacağımı kitapsız götün yemeyince konuyu kapatmayı biliyon ama .....

duhan_5858

New member
ya arkadaşlar bu namussuzlar sabhtan beri durmadan hakaret ediyorlar hele şu metehan mıdır nedir bu manyak ta onların avukatlığını yapıyor durmadan onları savunuyor onun için bunlara az bile söyledim...

Zeytin

Zeytin&Limon
bak ben sana bisey anlatayim.. hakli iken haksiz duruma dusmek kavrami hic bilirmisin nedir ne degildir?

sen hakliysanda haksizsanda suan benim gozumde haksizsin ve ne yaparsan yap degismeyecek bu dusuncem..

nedenmi?

sen hakaret ediyorsun.. sen kufur etmeye kadar geliyorsun.. sonra az soyledim diyorsun.. once usul adap ogren ki insanlara dusuncelerini empoze etmeye calisiyorsan basarabilesin..

bu sekilde kimsenin sallayacagini sanmiyorum.. selametle!

sanirm 10 saniyeye kadar banlanirsin..

SoηєR!uм

New member

Sakin oLsanıza bi ...
BanLancaksınız..NoLursa oLsun kötü sözLe oLayı açıkLama....
Konuyu biLmediğimden fazla birsey diyemem ama....Lütfen saygıLı OLaLım...​

duhan_5858

New member
Methan Piç Metehan O.ç Metehan Kancık Metehan Orosbu Tohumu Metehan Oca Batsıca Kitapsız Metehan Ve Onun Tarafını Tutan Bütün Kafirler......

react

Admin
Süper Moderatör
Kafanı yorma , senin zekanı ikiye katlar üçle çarparım.

Hakaret ettirmek için her türlü tahriği yapıyorsun ama senin seviyene inmicem :goz:

Hakaret ve küfür nedeniyle iki hafta cezalısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML