Forum Resimleri

U+Ur Hand

New member
Şimdi paylaşılan bazı resimlerde adres var mesela.Onları silin deniliyor.Onları emekleri silinmiş oluyor.Yani yapanların.Neden böyle bir uygulama var?Haber bölümündede kaynak vermek şart.O reklam olmuyor ama.Doğruluk açısından olabilir ama eşitsizlik olmuş oluyor??

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
alttaki adres baska bir sitenin reklamını yapmak anlamına da gelior simdi 2 bakıs acısıyla anlatıym..

sen foto koydun ve altında www.sadadasd.com var dielim ki sen bunu ii nietli koydun ama resmi beqenenler o siteye merak saldı binevi reklamını yaptın..

haber bolumunde kaynak verlmesinin sebebi ise doqruluqunu kanıtlamaktı kaynak verlmese ben shakira ile ... bilmem anlata bildim mi =)

U+Ur Hand

New member
คђєηq;4630728' Alıntı:
alttaki adres baska bir sitenin reklamını yapmak anlamına da gelior simdi 2 bakıs acısıyla anlatıym..

sen foto koydun ve altında www.sadadasd.com var dielim ki sen bunu ii nietli koydun ama resmi beqenenler o siteye merak saldı binevi reklamını yaptın..

haber bolumunde kaynak verlmesinin sebebi ise doqruluqunu kanıtlamaktı kaynak verlmese ben shakira ile ... bilmem anlata bildim mi =)
Teşekkürler

Fyonb

предате&
fotoLar veya resimLer sanat eserLeridir onLarın kirLetiLmesine karşıyız.asıL oLan sanattır dikkat faLan da dağıLmasın diye :D

HTML