forum oyunları bölümü(:

DeRSaaDeT

Islambol
orda yeni bi moda ihtiyaç yok gibime geliyor ama maximus ve şirine tabi daha iyi bilir onlar yorum yapsın ben kararımı açıklarım ;)

System33

New member
Bazı konularda vermiş olduğun kaba mesajlardan, tartışmaları devam ettirmenden, konulara çok acımasız yorumlar yazmandan dolayı seni mod olarak görmek istemem... ( - ) Anlayışla karşılaman dileklerimle...

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
1. üyelik tarihin ve aktifliğin kıyaslandığında çok düşük bir oran çıkıyor ortaya.. (13 ay!)

2. BlueFly'ın da yazdığı gibi, oradaki mod arkadaşlarımızın bölüm için yeterli olduğu kanısındayım..

daha fazla aktif olman ve bölümde kendini iyice ön plana çıkartman dileği ile..

şimdilik ---

ManigatöR

PlaYboY 69
bende msjlara baktım ama şimdi 3-4tanesi pek düzgün değil diğerleride zaten ya

devamı gelicek

ya da teşekkür basın biraz olmuş

neyse ben çekimser diyorum

terteren

Altın Üye
bence mod ihtiyacı olan bir bölüm değil şu anda o yüzden (-)

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
bencede hiç gereği yok
-

RuTH

Altın Üye
Gerenk Yonk -

sky

New member
BlueFly' Alıntı:
Bazı konularda vermiş olduğun kaba mesajlardan, tartışmaları devam ettirmenden, konulara çok acımasız yorumlar yazmandan dolayı seni mod olarak görmek istemem... ( - ) Anlayışla karşılaman dileklerimle...
KATILIYORUM ...

mstfgndl

New member
BlueFly' Alıntı:
Aynen katılıyorum...

1sc0rp!tX

Altın Üye
Maximus VE Şirine war Zaten..GErekli olmayacagını düşünüyorum

-1907

QapriS

New member
bölümde saten iki yönetici war ihtiyaç olmadıını da kendileri de dile getirmişler saten
kısacası ----

HTML