forum neden bukadar yavaş görüntüleniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurthan23

New member
Değerli forum yöneticileri foruma her girmek istediğimde çok geç ve problemli açılıyor. bunun sebebe nedir? sadece hackhell de böyle oluyor

Aktuğ

Altın Üye
özellikle bugün tam bi felaket.
uğrasıyolar.düzelir elbet...
sıkma canını :)

honest

New member
kurthan23' Alıntı:
Değerli forum yöneticileri foruma her girmek istediğimde çok geç ve problemli açılıyor. bunun sebebe nedir? sadece hackhell de böyle oluyor
valla aynen bende katılıyorum.müthiş bir sitemiz var.sitemiz diyorum çünkü bence hepimizin sitesi diye düşünüyorum.lütfen buna bi çare bulalım diyorum.saygılar
:vur

Aktuğ

Altın Üye
bu açılan belki 50. konu.150 000 üye war altyapı yetersiz gelio.baksana modlar cayır cayır temizlik yapıyo.bi bildikleri wardır elbet.yakında düzelmesi dileklerimizle kolay gelsin cümleten

wulpe74

New member
GerÇİ YÖnetİcİler Daha İyİ Bİlİr Ama Bu Sİte Altyapi ÇaliŞmalari İyİmİ Oldu KÖtÜmÜ Oldu TartiŞmaya AÇik Ben Eskİ Halİnİ Daha Çok BeĞenİyodum Bu Benİm GÖrÜŞÜm Sİz Ne Dersİnİz ArkadaŞlar??? :hh?

mazlum5

Banned
arkadaslar bende de gecen gunlerde oyleydi ama simdi iyi
biraz bekleyelim bakin modlarimiz ari gibi temizlik yapiyorlar

react

Admin
Süper Moderatör
sizin bağlantınız ney veya sorun ney bilmiyorum
ben saatlerdir forumdayım, hiç "offf" latmadı site, yani o derece yavaş değil
google gibi açılmasınımı bekliyorsunuz yoksa sitenin? onuda bilemiyorum,
site yavaş diyenlerden video bekliyorum size göre zaman kavramı nasıl işliyor :)

DaDoPuRsO

Banned
Forum da sayfalar görüntülenemiyor,çok yavaşladı bide.2/3kere sayfa yenilettiriyorum ancak görüntüleniyor oda çok yavaş,sorun nedir acaba reklamlardan dolayımıdır nedir anlamadım. çok kötü doğru düzgün dolaşamıyoruz. :(

not : bağlantıda bir soun yok ,sadece bu forumda böyle oluyor.

ySf

New member
bende 1 hafta once aynı sorunlarla karsılasıordum ama artık ole bı sorun olmuo bende

cikkoo1903

New member
ya bu mesajlar 12/07/06 da yazılmıs bugun 17/12/06 we bir ay once bn bu yavas olmasını sikayet edecekken edemedim bugun girdim yine aynı bi konuya giriyorumm sonra eski sayfaya donemiyorumm bn onca forum sitesine uyeyim hicbirinde boyle bi problem yasamadımm altyapı mı yetersizz yoksa baska bi problem mi war ilgilenirsenizz bu forumu daha cok ziyaret edebilirim bn problem yasadıgım bi site warsa silerim bi daha girmek istememm

AL@RM@

New member
arkadasım ben 1 seneden fazladr burdayım ve ılk defa bu kadar hızlı gordum burasını yavaslıkla alakası yok bence.... SEnın pc de bıs sorun vardır

Sineksavar

New member
gereksiz yere boş boşuna açılan konular mod ları ugraştırıyor ve tabii yetişemiyorlar temizlemeye ilerde düzeleceginden eminim şimdilik idare edin arkadaşlar,,

BORiS

STOLGRADNAYA
cikkoo1903' Alıntı:
ya bu mesajlar 12/07/06 da yazılmıs bugun 17/12/06 we bir ay once bn bu yavas olmasını sikayet edecekken edemedim bugun girdim yine aynı bi konuya giriyorumm sonra eski sayfaya donemiyorumm bn onca forum sitesine uyeyim hicbirinde boyle bi problem yasamadımm altyapı mı yetersizz yoksa baska bi problem mi war ilgilenirsenizz bu forumu daha cok ziyaret edebilirim bn problem yasadıgım bi site warsa silerim bi daha girmek istememm
Valla ben canavar gibi giriyom canavar gibi dönüyom...Msj atıyom şak görüntü...
Tşk basıyom şak görüntü...Bugün çok memnunum çok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML