Forum Kuralları ve İE nin üstündeki yazıyı değiştirme?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pisiko49

New member
Merhaba arkadaslar. Benim 2 sorum olucak. 1. cisi VB 3.7.2. kullanıyorum. Forum kurallarını nasıl ve nerden değiştiririm. İkincisi yüklediğim tr dil paketinde İ.E ust kısmında ki reklamı nasıl kaldırırım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.. (Bahs ettiğim yer title değil, sayfanın en başındaki yer expl. simgesinin yanındaki yer. Adını şimdi hatırlayamadım oranın kusura bakmayın.:)

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Merhaba,

1- İlk önce belirli bir forum kuralları oluşturup forumun herhangibir yerine konu olarak açman gerekiyor. Daha sonra admincp- vbulletin seçenekler - Site İsmi / URL / İletişim Yolları bölümüne tıklıyoruz ve Forum Kurallarının yolu (URL) bu kısmı buluyoruz önceden konu olarak açtığınız forum kurallarının linkini buraya yazıp kayıt ediyoruz.

2- Eğer o yukarıdaki yazı dil dosyasını yükledikten sonra oldu ise Diller & Cümleler - cümlelerde ara bölümüne gelerek o silmek istediğiniz kelimeyi oraya yazarak aratabilirsiniz bulduğunuz şablondan silerek düzeltebilirsiniz. Eğer ordada bulamazsanız vbulletin seçenekler site ismi bölümündeki başlıklarda o kelime geçiyormu diye konrol ediniz.

pisiko49

New member
FaLCon Forum kurallarını oluşturmustum ve dediğin gibi forum kurallarını url sini yazdım. Benim demek istediğim foruma yeni üye olunurken forum kurallarını okuyup kabul etmesi gerekiyor ya oraya nasıl eklicez. Çünkü orası şuanda bos duruyo :D:D:D:D Bide evet o yazı dil paketiyle geldi ama değiştiremedim malesef :( Biraz daha açıklayıcı bilgi verebilrmisin. Tesekkürler

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Admincp de diller & cümleler bölümünden cümlelerde ara kısmına gireceksin ve hiçbir ayara ellemeden en üstteki kutucuğa Forum Kuralları yazıp aratacaksın çıkan şablonu düzenle dedikten sonra istediğin kuralı oluşturabilirsin.

pisiko49

New member
Falcon yardımların için yürekten teşekkürler. Forum Kurallarını hallettim. Bi kaldı dil paketiyle gelen reklamı silme işi. Onuda yardımınla cözeceğime eminim .:) bu yazılar bi İ.E tepesinde bide en altta VB copyright yazısı warya hemen onun dibinde... Offf offf yaa Çok mu yüzsüzlük ediyorum yaff

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Falcon yardımların için yürekten teşekkürler. Forum Kurallarını hallettim. Bi kaldı dil paketiyle gelen reklamı silme işi. Onuda yardımınla cözeceğime eminim .:) bu yazılar bi İ.E tepesinde bide en altta VB copyright yazısı warya hemen onun dibinde... Offf offf yaa Çok mu yüzsüzlük ediyorum yaff
En altta copyright yazısının yanındaki reklamı silmek için admincp - stille temalardan kullandığın temayı seçip footer tempaletisinde aratacaksın. En üstteki reklamı silmek içinde admincp - diller & cümleler - cümlelerde ara bölümüne en üstte yazan reklam kelimesini yazıp aratacaksın ve çıkan şablonda reklamı silip kaydedeceksin.

pisiko49

New member
Sana ne kadar teşekkür etsem azdır FaLCoN.... Emeğine yüreğine sağlık... Fizik ile ilgili bi problemin olursa direk bana sorabilirsin :) Belki web de daha yeniyim ama bir fizikçi olarak kendi mesleğimde iyiyimdir ..heheheh çok çok teşekkürler tekrardan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...