forum gelecegi onemli

kadymp

Turk4lyfe
arkadaslar biliyorsunuz muyap in aldigi kararla tum mp3 sitelerine erisim engelligi ve bazi sunucularinda kararlari ile tum warez dagitan forumlar engelleniyo bizim suanda allaha sukur bi sorunumuz yok gibi ama ilerde bana oyle geliyoki muzik bolumu tamamen kapancak ve tum program vs gibi lisansli urunler kaldirilcak tabi bu benim dusuncem buyuk bi ihtimal olede olcak benim bi onerim var forumuzun gelecekde bir vip gibi bir bolum acilsin burda lisansli urunler mp3 gibi dosyalar yayinlansin ve bu bolume elini kolunu salliyan girmesin o bolumu hak etsin msj sayisina bakilabilir tesekkurune forum icindeki hal ve hareketlerine bu sekilde o bolume girebilsin sizce dogrumu dusunuyorum....ve bu bolum bir sifreyle korunsun farkedilmeyecek bir bolum olsun diyorum....eger luzumsuz bir konu ise ozur dilerim

react

Admin
Süper Moderatör
> Öneriler bölümünde olabilecek en lüzümlü konu ;)

Solariz

Administration
güzel düşünmüşsün kady nin akrabası oldugunu ilaki beli edicen :)
muyap hakkında bi kaç çalışmalarımız var şuanda sürüyor zaten sunucu olayımız bi netlik kazansın onuda uygun bişekilde haledicez. gereken açıklamayıda duyurularda yayınlanıcaktır.

0ğuzhan

New member
bendende + para ile üye olunsun o bölüme sonra ona dark cdleri alıp buraya upload etsin :) ama hh nin kendi serverına ;)

HTML