Forum açmak istiyodumda

blade16_16

New member
arkadaşlar şöle kalite bi forum açabileceğim bi adres varmı şu an elimde 3-5 adres var ama onların hepsi aynı türden forumlar

şöle daha cicili bicili bi forum yapabileceğim bi adres varsa paylaşırsanız memnun olurum:cool:

hukumdarteam

New member
arkadaşım forumlarda da var mesala vbulletin var yok ben vbulletin kurmak istemiyorum dersen mybb var ne bileyim var oğlu var.. (smf ipb de var)

YEDİKULE

New member
hukumdarteam' Alıntı:
arkadaşım forumlarda da var mesala vbulletin var yok ben vbulletin kurmak istemiyorum dersen mybb var ne bileyim var oğlu var.. (smf ipb de var)

arkadasım bu dedıgın
vbulletın
mybb
phpbb gıbı bunlar nıe bu ısımlere ayrılmıs ne ıse yarıolar bunu bana bıraz acıklarmısın tsk ederım

fatal1ty

New member
YEDİKULE' Alıntı:
arkadasım bu dedıgın
vbulletın
mybb
phpbb gıbı bunlar nıe bu ısımlere ayrılmıs ne ıse yarıolar bunu bana bıraz acıklarmısın tsk ederım
forum scripti işte mesela hackhellde kullanılan vbulletin paralı bir forumdur mybb vbulletine benzer ama ücretsiz phpbb de çok yaygın bi forum scriptidir

voseux

Banned
blade16_16' Alıntı:
arkadaşlar şöle kalite bi forum açabileceğim bi adres varmı şu an elimde 3-5 adres var ama onların hepsi aynı türden forumlar

şöle daha cicili bicili bi forum yapabileceğim bi adres varsa paylaşırsanız memnun olurum:cool:

al dostum www.phpbb3.net siteye girince soldaki "register " yazısına gir hadi bakalım hayırlısı;) umarım beğenirsin

tuncay_fb

New member
dostum bende mybb+mkportal kurabilirim örmek istersen www.forumne.com

Mybb hakkında Bilgi İstiyorsan: Mybb vbulletinin en buyuk rakipidir.Zaten Bir Lisanslı Vbulletin 160$ civarındadır.Vbulletinde bulabildiğin özellikleri mybb dede hemen hemen bulabilrsin...

flameman

Banned
tuncay_fb' Alıntı:

Mybb hakkında Bilgi İstiyorsan: Mybb vbulletinin en buyuk rakipidir.Zaten Bir Lisanslı Vbulletin 160$ civarındadır.Vbulletinde bulabildiğin özellikleri mybb dede hemen hemen bulabilrsin...
arkadaşım bende forum kurmak istiyorum.kurduğun foruma girdim.gayet güzel.bana yardımcı olurmsun ::):hhuzgun
EMAİL ADRESİM
bana ulaşıp yardım edersen menmun olurum.+teşekkür ederim.:biggrin

tuncay_fb' Alıntı:

selam arkaaşm sitene girdim ve beyendim.bende bir forum kurmak istiyorum vede bu konularda acemmiyim.bana bu adresten ulaşabilirsin.eğer ulaşırsan çok memnun kalırım.

NEFRiT

New member
site

forum açmak isteyenler türkiyenin en eski ve ilk phpBB destek sitesinden yardım alabilirler:

www.canver.net phpBB destek sitesidir , www.phpbb.com tarafından onaylanmıştır ...

canver nette nasıl forum açacağınız, forumunuza nasıl özelik ekleyecğeiniz, nasıl siteden başka bir siteye taşıyacağınız konularında ve daha pek çok sorunda yardım alabilrsiniz ...

HTML