format cd si

mali007

New member
meraba arkadaslar
ben bilgisayara format atmak istiyorum fakat bende hiç bir kurulum cd si yok.acaba netten servis pack 2 yi indirsem onunla kura bilirmiyim.benim pc xp pro.
yardımcı olabilirseniz sevinirim

mali007

New member
bu da bi öneri sağol :)
pek vaktim olmuyo alış verişe oyüzden.bide öğrenmek istedim acaba sp2 ile kurulum yapılabiliyomu diye.ilk defa format atıcam çok heyecanlıyım :)

rahip20

New member
dıyelım xp pro yu ındırdın ya anakartın cd sı diğer drıver ların cd sı ekran kartının cd sı bunlarında olması lazım ... ama aratırsan belkı onlarıda bulrsun

enclock

New member
ethernet driverın yoksa onu bulmadan format atma
diğerlerini formattan sonrada netten bulursun

6955

New member
kardeşim burda her türlü kurulum cd leri var birini indir sonra format atmayı deneyebilirsin korkacak bi şey yok tabi önemli bilgilerin yoksa bilgisayarda

hardsolver

New member
driver cdleri konusunda arkadaslar cok dogru uyarı yapmışlar yoksa drıver cd lerın hıc kalkısma sonun husran olur sessiz goruntusuz internetsiz 1955 model bır bılgısayara sahıp olursun

mali007

New member
malesef printir driver ımdan başka elimde driver yok.valla sağolun arkadaşlar benim bunları tek tek bulmam gerekicek.en iyisi servise gidip driverlarımı istemek.yoksa bunların hepsiyle baş etmem baya bi zor. acemi olunca :) bide ana kartımın adını tam bilmiyorum asus ama.onu kasayı söküp içinden mi bakmam lazım yoksa pc den ulaşabilirmiyim.eternet kartıyla ilgili biilgim yok zaten :)

mastercem

New member
abi ztn sadece sp2 ile windows kuramassın. sp2 güncelleştirme. ama tavsiyem git bi sp2 de olan içinde windows al 2 ytl'e :) tbi driver cd leri gerçekten önmli.

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
hiç uğraşma kardeş git bi bilgisayarcıya kopyalayıp versin sana 2 ytl ye kopyalaıyorlar.

parola61

New member
kardeş elinde driver cd lerin yoksa işin çok zor önce driver cdlerini bul veya al.ondan sonra gidersin bi tane xp cd si alırsın çekersin formatını.driverler çoooookkkk önemliii.onlara dikkat.hadi kolay gelsin.yada git servise onlar format atsınlar sana versinler.

ve bu arada kim bu can_özdemi neden ve kime küfür ediyo.???????

mali007

New member
arkadaşlar herkese çok teşekür. driver larımı buldum en sonunda. haftaya format war. gün gectikçe yeni şeyler öğreniyorum. hackhell daki herkese teşekürler. form dediğin budur.

İSKETE

New member
uğraş bozacağını bilsende uğraş
uğraş ki öğrenesin
sakın vazgeçme
bilgisayarcıya gideceğini bilsende uğraş
sonunda format atacaksın
her seferinde 30 ytlni çöpe atmayacaksın.
2-3 kere 30 ytlmi kaptırmıştım akbabalara ama sonunda kendim öğrendim namerde muhtaç olmadım.

:)

mali007

New member
iskete' Alıntı:
uğraş bozacağını bilsende uğraş
uğraş ki öğrenesin
sakın vazgeçme
bilgisayarcıya gideceğini bilsende uğraş
sonunda format atacaksın
her seferinde 30 ytlni çöpe atmayacaksın.
2-3 kere 30 ytlmi kaptırmıştım akbabalara ama sonunda kendim öğrendim namerde muhtaç olmadım.

:)
pc uçurumdan çok döndü zaten ama genede bişi olmadı. her seferinde bi şekilde kurtarmayı başardım. yoksa çok gitmişti 30 ytl' ler. :durdurun aça kapaya, söke taka, gire çıka ( başka kaldımı ikilemeler :durdurun ) kuracalaya kurcalaya öğreniyorum. ne demişler en iyi öğrenme yolu yaparak yaşayarak, deneme yanılma yoluyla bularakmış.

LazoSamet

New member
Tamada Kardeşim Sende Duz format atma bazı format cd leri var driverleri vb. şeyleri kendi yüklüyo onlardan at..:biggrin

HTML