format bile sorunumu çözemedi. YARDIM!!!

sarisari

New member
arkadaslar bilgisayarım bir turlu normal olarak acılmıyor. açılışta windovs bir sorunla karşılastı normal olarak acılamıyor bunun sebebi en son yaptığınız değişiklikler veya yüklediğiniz bir program olabilir diyor ve guvenli mod, ağ desteği ile güvenli mod ......... gibi secenekler geliyor ve sadece güvenli modda acılıyor. 3 defa cd den boot ederek harddiski tamamen silerek format attım yine aynı sorun :( lütfen ustalardan yardım!:vur
biosu da resetledim yine normal olarak açılmıyor güvenli modda acılıyor

silver021

New member
sarisari' Alıntı:
arkadaslar bilgisayarım bir turlu normal olarak acılmıyor. açılışta windovs bir sorunla karşılastı normal olarak acılamıyor bunun sebebi en son yaptığınız değişiklikler veya yüklediğiniz bir program olabilir diyor ve guvenli mod, ağ desteği ile güvenli mod ......... gibi secenekler geliyor ve sadece güvenli modda acılıyor. 3 defa cd den boot ederek harddiski tamamen silerek format attım yine aynı sorun :( lütfen ustalardan yardım!:vur
biosu da resetledim yine normal olarak açılmıyor güvenli modda acılıyor
Sorunn hardiskinde olabilir ama güvenli modda diosan hardiskin çalışıyordur. Aklıma pek bi çözüm gelmiyor gece gece. Virüs olabilirmi die şüphelerim var yada spy olabilir. Kurduğun zaman D den C ye bazı bilgiler otomatik olarak aktarılır. bence bu bi spy dır büyük olasalık. bilgisayarına fazla zarar vermeden temizletmeye çalış. Nod32 ve Spyware terminatoru kurup tarama yapmanda fayda var diyorum gece gece bu kadar yardım edebiliyorum.:vur

sarisari

New member
nemesisnil' Alıntı:
sorun rem lerdedir çift ise teker teker bir dene,,biri uyumsuz olunca böyle yapıyor,,,başıma geldide
Sorun ramin birinin yerine tam oturmamasıymış.:biggrin :clap Yardımcı olan arkadaslara cok cok tesekkurler...

HTML