format atamıyorummmm!!!!!!!

mfe41

M|F|E~41
arkadaşlar klavyem usb olduğundan dolayı post ekranında bir tuşa basın dediğinde basıyorum ama işlemiyo.Başka bir yolu var mı.Şimdiden teşekkürler
(xp service pack2)

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Kardeş sen sorununu çözmüşsün zaten.. Klavyen usb olduğu için basamıyorum diyosun.. Al arkadaşından bi tanıdığından usb olmayan bi klavye hallet işini.. Çok mu zor yaaa.. :D

mfe41

M|F|E~41
abi kusura bakma bu aklıma gelmemişti :D ben usb klavyeyle halledemezmiyim die soruyorum :D

abi kusura bakma bu aklıma gelmemişti :D ben usb klavyeyle halledemezmiyim die soruyorum :D

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Kardeş o zaman soru şeklini değiştirmen lazım... Usb ile atamıyorum başka yolu var mı demişsin.. O zaman diyeceksin ki Usb ile atmanın bir yolu var mı ona göre cevaplar gelecek :D Ama ben usb ile atacağını sanmıyorum..

TimeisRuntime

тαкєιη'ѕ&#1
usbden olmaz. çünkü usb format esnasında aygıtlar yükleniyor dediği zaman yükleniyor. o yüzden usb olmaz. başka bir yerden bul kardeş.

zoece

New member
Başka türlü yapmak mümkün deil en kısası : gidiceksin bi bilgisayarcıya bu usb klawyeleri ps/2 ye çewiren aparatlar var .. sanırım 1.5 YTL onlardan alırsan halledersin olayı !

xonox

New member
bende de usb klavye var microsoftun fakat hiçbir sorun olmuyor. her türlü çalışıyor ms dos ta da. ilk defa duydum böyle bişeyi. sen bi biosunu güncelle kardeş o zaman sorun kökten çözülecektir :)

Madness

Banned
biosta usb yi aç sorun kalmayacak merak etme; usb klavyede işini görecek

Madness

Banned
o zaman klavyende sorun var arkadaşım başka bir tane ile denemen gerekecek

HTML