fofer ustaya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

başkan73

New member
sevgili kumandanım..benim bir önerim olacak sizlere..(ÖZELİKLE ADULT BÖLÜMÜ İÇİN)benim her fırsatta dile getirdiğim büyük ustalarım sen,zebani ve karmalizmanın sıkı taraftarıyım.diğer arkadaşlarımı tenzih ederek bu saydığım üçlünün konularını kaçırmamakta özen gösteriyorum.ancak ne varki,yapılan yorumlar ve edilen teşekkürler,yarısını geçtim 1/4 i bile değil.konunun özüne girmek istiyorum.BAZI SİTELERDE YORUM YAPILMADAN LİNKLER GÖZÜKMEMEKTE.BÖYLELİKLE EMEĞE SAYGIYI EMRİ VAKİ DE OLSA GÖSTERİLİYOR.SİZLER BENİM BU DÜŞÜNCEMİ NASIL DEĞERLENDİRİRSİNİZ?BU İŞİN UZMANLARI OLARAK SİZE AKIL WERME GİBİ BİR SAYGISIZLIĞIM OLAMAZ..TEŞEKKÜR EDERİM.

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Geçendee bu Konu wardıı:=)

Amaa Benim Düşüncem Yorum yazmadıgın İçin GözükMücekk Bu sefer Kimsee hiç bakmayacakk..

Onun İçinde Konu Rabet Görmcekk aanLıcann:)

Bncee Bölesii iyiiii:=) Yapan Yapar Yapmayan Yapmaz Kişiye bağLı İş İlla Yorum yapcak Die bir Kaide yok:=)

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
Üye oLmadan resimLerin görüLmesine karşıyım ;
Ama yorum yapmadan görüLmemesi iyi oLmaz gibi geLiyor..

üyeLerden resimLeri ve Linqleri görmek için saçma mesajLar geLebilir..

-

LiTtLaT

єяi¢ ¢αятмαη
Coook gereksiz zaten ben beendiim konuya üşenmeden TşK ederim

eer bu olay zorla olursa insanlar siteden sogur...

yani bence ole olur

Gizli Özne

New member
bu öneri daha önce de yapılmıştı

bence de hiç gerek yok
çünkü o zaman ortalık gereksiz mesajlarla dolar taşar

bytan

LinuX GeeK
Moderatör
zaten post kasmak için "teşekkür ederim", "emeğine sağlık" sözleri bol bol yazılıyor.İsim vermicem ama bir kişi var ki 1 ay önce üye oldu, şu an 700 lerde mesajı var ve yuzde 98 i, bu dediğim 2 farklı kelime.
dediğin probleme gelince, haklısın, 3000 kişi bakıyor post sayısı 30 bile değil.tşk sayısını geçtim zaten.
Malesef bunun pek etkin bir çözümü yok sanırım

terteren

Altın Üye
duyarlılığın çok güzel ama pek olacak bişey değil gibi

hasgerya

Banned
Benim daha iyi bir fikrim var...Her konu açan bir password bulsun.Şifreyi yanlış giren ne konuları ne de linkleri görsün.3 defa yanlış giren forumdan kicklensin,5 yanlış 15 dakikalık ban,20 yanlış 1 gün ban,30 yanlış sınırsız ban.40+ yanlış cezası;arkadaşın bilgisayarını hackleyip password kırıcı programı kuralım :biggrin

Kimseye zoraki birşey yaptırmak,psikolokik ve sosyolojik hatta analaitik de olabilir baskı kurma taraftarı değilim.Ben taraf tutmam.İyi oyanayan kazansın.Yaf dağıldı konu ya.

Her neyse ben bu fikre katılmıyorum.(Oh be yaz 1 cümle çekil kenara.Çok uzattım.)
:vur

Moderatör
Moderatör
ßiz aLıştık ßaşkanım =) Bi BekLentimiz oLdugundan değiL emekLerimiz bu saatten sonra HackheLL'in ÇıkarLarı içindir. Kimseyi bedava bir forum içerisinde engellemelerle forumdan soğutmak değil amacımız.. HeLeki 600 bin uye 2.5 milyon mesaja ulaştıktan sonra bu fikirleri uygulamak hiç yerinde olmaz.. Senin önerin Yeni açılan bir forumun uye toplama mesaj sayısı kasma vs. gibi nasıL kendimi daha hızlı büyütürüm amacını güden forumların işidir.. HackheLL'in buna ihtiyacı yok =) Biz haLimizden memnunuz.. Önerin için teşekkürLer..

cLosed.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML