Flash CS3 - Örneklerle Eğitim Seti

plus19

New member
İnfinity Teknolojinin (cd-rom data olarakta bilinir) ürettiği uygulamaya dayalı eğitim setlerinden birisi daha karşımızda. Flash CS3 Eğitim Seti kendinizi bazı uygulamalar yardımıyla geliştirebilir ileri seviyeler için bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğitim seti temel komut ve işlemlerle örneklerin nasıl yapıldığını açıklıyor bu da biz kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Kolaylıkla öğrenebilmeniz ve yeni ve ilginç tasarımlar yapmanız dileklerimle...

Kod:
"Eğitim programı içerinden bir ekran alıntısı"

Part-1
Part-2
Part-3
Part-4
Part-5
Part-6

NFO

***Flash CS3 - Örneklerle Eğitim Seti***

Geçmişi 1991 yılına dayanan ve pazarda CD-Rom Data markasıyla bilinen Infinity Teknoloji olarak e-öğrenme eğitim içerikleri, eğitim teknolojileri ve çözümleri geliştirmekte, multimedya, simülasyon teknolojileri, mobil sunum ve e-pazarlama uygulamaları üretmekteyiz.

Eğitim alanında deneyimli içerik uzmanları, yazılım mühendisleri, 2D ve 3D animatörler, senaryo yazarları, video editörleri ve yaratıcı uzman yöneticilerden oluşan yetkin kadromuz en değerli kaynağımızdır. Şirketimiz bugün 4 ana bölümden oluşan bir teknoloji şirketine dönüşmüştür. Temel misyonu, eğitim, eğlence ve medya alanında bireysel ve kurumsal müşterilere dünya kalitesinde yazılım ürünleri, internet, mobil, dijital TV ve elektronik ortamlardan oluşan ortak platformlarda hizmet ve multimedya içeriği sağlamak olan Infinity Teknoloji ‘nin vizyonu ise yenilikçi, ekonomik ve dünya kalitesinde cihaz bağımsız ürünler ve hizmetler sunarak alanında Türkiye’de lider ve öncü şirket olmaktır.

*Biçim :ShockWave *
*Dosya boyutu :812 MB *
*Süre : *
*Kapsamlı bit oranı :684 Kbps *
* *
*Görüntü :800x600 *
*Süre : *
*Bit oranı :650 Kbps *
*Genişlik :1 024 piksel *
*Yükseklik :768 piksel *
*En-Boy oranı :4/3 *
*Kare hızı :25,000 kare/s *

plus19 (S-TeaM)

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Eyvallah hocam. Paylaşım için teşekkürler.

HTML