fla dosyasını swf ye çevirmek

herkezim

New member
arkadaşlar aranızda tam anlamıyla flash ile uğraşan arkadaşlar vardır mutlaka. fla dosyalarını swf olarak nasıl kaydederiz. bunun ile ilgili bana burdan yardımcı olurmusunuz. herkez swf dosyalarını çevirmekte güçlük çekiyor bense tam tersi. :D yada fla olarak çalışma şekli de varsa oda yardımcı olur ama flash menü için kullanıcam. aslında fla olarakta denedim swf leyi çıkarıp ama olmadı. belki ben bir yanlışlık yapmışımdır. yardımlarınızı bekliyorum..

ferhatgece

New member
File menüsünden girip Export sekmesini tıkla ordan export movie
File\Export\Export Movie = ordan swf olarak kaydedebilirsin yada

ctrl+alt+shift+s

EndureN

New member
Yaptığın çalışmayı fla olarak kaydettikten sonra ctrl+enter tuşlarına basarsan otomatikman fla dosyasını kaydettiğin yere swf olarak kaydediyor ben öyle yapıyorum bilginize...

m.f.a.

New member
Arkadaşlar merhaba.Fla dosyasını swf yaptıktan sonra swfyi açtığımda görüntüler hızlı bi şekilde hareket ediyor.bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilcek var mı?Teşekkürler

Fieber

Game Over
Arkadaşlar merhaba.Fla dosyasını swf yaptıktan sonra swfyi açtığımda görüntüler hızlı bi şekilde hareket ediyor.bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilcek var mı?Teşekkürler
Fla dosyasını 'Modify' menüsünden düzenlemen gerek. Fps değerini düşürmelisin. Sonra tekrar Swf'ye dönüştürürsün.

HTML