fizik calısma yontemı ıcın yardım

aserferet

New member
sa ben fızık 1 sınıf ogrencısıyım fızık bolumune ısteyerek ve severek geldım ama fızık dersını bır turlu adam akıllı anlaamıyorum ve evde ders calısırken dahı zar zor anlıyorum ben fızık dersıne nasıl bır yontem ıle calısmalıyım tecrubelı abı ve ablalarımdan yardım ıstıyorum....

fiziker16

New member
üniversitede işin zor tamamen hoca ya bağlı...bence yazarak çalış ...mantık arama gerekirse ezberle ..oda yetmiyorsa kopya çekk...ben bu şekilde yaptım..

Rapper0101

New member
vallahi kardeşim bende anlıyorum desem yalan olur..bende 1. sınıfta öğrenciyim .. allah yardımcımız olsun .. :thumbdown:

uLash

Kaleidoscope
Buraya tıklayıp okuyarak kendını gelıstirebilirsin veyahut buraya tıklayarak deney yapabılecegın fızık anımasyon egıtımlerını ındırebılırsın .. Olmadı buraya tıklayarak online fizik derslerine bakabilirsin .. yada buraya tıklayıp fizik dönem ödevleri derslerine bakabilirsin .. Yada en son ihtimal buraya tıklayıp fizik lisas tamamlama programlarını ındırebılırsın ..

ewirah

New member
bunlarboş 1.sınıftaysan bırak unv.deyiöss ye calıs nedenmi 8yıldır fizik okuyorum bu yıl biticek ama bende bittim. dile kolay 8yıl....