Filmlerin komik versiyonları!!! ( .3GP ) - Güncellenecek

sauron

New member
Kimisi elazığ çorum diyor ama heryerde farklı şeyler söylendiği için tahmin etmeye çaLıştım nerenin filmi olduğunu :D Neyse izleyin ve görün :goz: Ayrıca buldukça yenilerini ekleyeceğim aynı topic altında.. :sigara:

bu videoLarı biLqisayarınızda izLemek için Linkteki programı kuLLanabiLirsiniz..
http://www.hackhell.com/showthread.php?p=896230#post896230

YüzükLerin Efendisi
TIKIRDAT

Titanik ( Tutanik ) ==> Sanırım eLazığ :eek:
TIKIRDAT

Gladyatör (GıLLı aLi ) ==> eLazığ oLması Lazım :)
TIKIRDAT

Truva ==> kesin çorum :goz:
TIKIRDAT

RetKit ( HızLı Reco ) ==> erzurum
TIKIRDAT

KurtLar Vadisi ==> bu da sanırım eLazığmış
TIKIRDAT

rar pass: sauron
:cool:

KONUNUN SABİTLENMESİNİ ARZ EDERİM..

hiperkan

New member
gadeşlerim çok saolun hepsinin de methini duymuştum ama şimdi izleyejeiiimmm artık ben de herkeşe anlatajaımm haaaaaaaaaa :)

Burak

Uploader Team
eyv. kardeş bende tam bunları arıyodum .. :goz: :cool: devamını bekleriz..

ibrahimxxx

New member
bence sabit konu yabmazlar ama neyse saol dostum

bu konu sabitlemezler ama neyse saol dostum arkadaşımız ses yk diyo bende bi bakim varmı yokmu ses varmış

bu arda yüzüklerin efendisi berbat çok şaçma

BUMBACI

New member
ben açamadım rar lı indi ve şifre isitoyor şifre yerine ne yazıcaz cvp pls

buldum buldum altında yazıyormus:D görmemişim

herfilmin aşağısında kırmızı yazyla yazıyor

cenk_3230

New member
SHREK FİLNMİNİN ÇORUM VERSİYONUNU İZLEYİN ONDAN SONRA KONUŞUN DERİM MÜKKEM ÖTESİsauronLAŞMAYI ÇOK DENEDİM AMA MAALESEF Bİ TÜRLÜ BECEREMİYORUM

ConTraCtoR

New member
yaf arkadaşlar ben indirdim bunları media playerde Codec hatası diyor acmıyor acaba nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
By ConTraCtoR

WillTurner

New member
ConTraCtoR bunlar telefon için videolardır.Telefona yollayıp öyle açıcaksın yada bilgisayarına Quicktime playeri yükleyip izleyebilirsin...

StilO

New member
millet ya bana ata demirerin cep telefonunda izleye bileceğim tam olarak tek kişilik dev kadro nun filmi lazım elinde varolan varsa bana yollayabilirseniz çok sevinirim

HTML