Filmleri hangi programla izliyorsunuz ?

Filmleri hangi programlarla izliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    301

chester26

♫Цпẳρρя&#1
gom player ii ya her şeyi açıo bi de codecleri yükledikmi değmeyin keyfimize

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
yıLLardır BS PLayer....

b____t

New member
gom player bütün programları açıyor tamam ama mümkünse bs player kullanıyorum çünkü kullanımı daha rahat.

fener_li

New member
arkadaşlar ben media player classic ten izliyorum ama gom playerden izlemek istiyorum daha doğrusu medya player de dat. dosylarını izleyemiyorum bu yüzden de gom player da da izliyemiyorum.

medya playeri yeniden yükledim ama yine olmadı yardımcı olabilecek var mı????????????????

mercankadi

New member

123 memo

New member
gom player ii ya her şeyi açıo bi de codecleri yükledikmi değmeyin keyfimize
hER HANGİ Bİ GÜN HACKHELL E KONU ŞEKLİNDE VERSENE. BİZDE ALALIM TADINI. MERAK ETTİM. :goz:BAK Bİ TEŞEKKÜR GARANTİ BİLE

bende o sorunla karşılaştım kodekleri yüklemeden olmuyo.

fener_li

New member
arkadaşlar ben bu meretlerde .dat uzantılı dosyaları izleyemiyorum. kodec dediğiniz başağrısını da yükledim.
dosya oynatılıyor, arada kesik kesik seslerde geliyor ama görüntü yok. önceden kodec denen bi baş ağrısı ile uğraşmıyordum. direk açabiliyodum şimdi nereden çıktı bu zıkkımın kökü.
açılmıyor lanet şey

bochi

New member
Altyazılı izleyecekseniz bs den iyisi piyasada yok...Kolayca ayarlanabiliyor herşey... Ama gom da dasanki goruntu biraz daha kaliteli gibi...

mercankadi

New member
arkadaşlar ben bu meretlerde .dat uzantılı dosyaları izleyemiyorum. kodec dediğiniz başağrısını da yükledim.
dosya oynatılıyor, arada kesik kesik seslerde geliyor ama görüntü yok. önceden kodec denen bi baş ağrısı ile uğraşmıyordum. direk açabiliyodum şimdi nereden çıktı bu zıkkımın kökü.
açılmıyor lanet şey
.DAT formatında olanları ben BS playerla izliyorum bi de onu yüklemeyi dene bakalım

fener_li

New member
ben zom player de kullanıyorum ama gom playeri arkadaşımda gördüm çok hoşuma gitti. herşey çok güzel. bende bu programı kurmak istiyorum.
gerekli olan baş ağrıları directx ve windows media player. bu iki zıkkımı da yükledim yine olmadı. bende kafaya koydum ve yapacam. gerekirse format bile atacağım. ama bu baş ağrısı gom playerı çalıştıramadı dedirtmeyeceğim.

sizden ricam bilgisi olannın yardım etmesi

plumber

New member
normalde mv2 player i tek geçerim ama son zamanlarda fikrimi bs playerden yana kullanıyorum nedeni mv2 player 2 gb üzerindeki filmleri açmakta zorlanıyor oysaki alt yazı ekleme dvd vcd divx filmleri açmakta oldukça başarılı ayrıca izlediğiniz filmleri hafıza da tutma programı hatta pc yi kapatsanız bile devam etmek istediğinizde kaldığınız yerden devam edebilen çok güzel bir program mv2 player tekrar etmek istiyorum 2 gb uzeri filmleri de açmıyor o nedenle BS PLAYER :D

HTML