fikrinizi almak istiyorum

emrclb

New member
Arkadaşlar selam sizin bölümünüzü işgal ettim ama kusura bakmayın çok yakın arkadaşım için sizin fikrinizi almak istedim ekonomik kaygısı olmayan bir çiftin çocuk istemesi bencillikmidir çocuk isteyen erkek istemeyen bayan olduğu için size sormayı uygun gördüm görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim

SickDreTh

Altın Üye
bı kere ekonomık kaygısı olsun yada olmasın cocuk ıstemek bı cıftın en dogal hakkıdır,ama eger bı taraf ıstıyo bı taraf ıstemıosa ısı bıraz zamana bırakmakta fayda vardır bunun bırazda kızın kısılıgıyle alakası vardır sakın benı yanlıs anlama ekonomık kaygısı yoksa kız da kesın hafıf cix bısıyse cocuk ıstememesı normal cunku bu tur kızlar cocuk bakmaz cafe cafe gezer ama kızı tanımıorm dedım ya benı yanlıs anlama ama ben bole dusunuorm..

bı kere ekonomık kaygısı olsun yada olmasın cocuk ıstemek bı cıftın en dogal hakkıdır,ama eger bı taraf ıstıyo bı taraf ıstemıosa ısı bıraz zamana bırakmakta fayda vardır bunun bırazda kızın kısılıgıyle alakası vardır sakın benı yanlıs anlama ekonomık kaygısı yoksa kız da kesın hafıf cix bısıyse cocuk ıstememesı normal cunku bu tur kızlar cocuk bakmaz cafe cafe gezer ama kızı tanımıorm dedım ya benı yanlıs anlama ama ben bole dusunuorm..

cielo

New member
demekki oda kendini hazır hissetmidur , ya da cocugu yapmadan önce nası desem belki tam olarak herseye doyup ondan sonra yapmak istiyoda olabilir , belkide erken oldugunu düşünüo olabilir

hiraru

New member
çocuk dünyaya getirebileceğimiz en iyi şey ama önce buna iki tarafında duygusal olarak hazır olması gerek. bnde bir çocuk isterim ama doğru adamdan doğru zamanda doğru yerde... bir kadın için bu doğrular önmlidir bence çocuk isteyen erkek biraz daha karısını dinlesin yetmezse psikoloğa gidip beraberce hazırlansınlar bu konu önmlidir.

HTML