Ferrari ve Lamborghini.Murcielago modelleme 3D MAX ile

ikoray

New member
Arkadaşlar 3d max programı ile Ferrari ve Lamborghini.Murcielago modelleme konusunda çok güzel ve ayrıntılı hazırlanmış tutorialleri sizlere sunuyorum.Web sayfası biçimindedir.Video değildir.Tmamen resimli ki bunlar ekrandan alınmış çalışma resimleridir.Dersler blueprintlerin (arabaların üst yan ön görünüşlerinin)max ortamına hazırlanıp arabanın modellenmesiyle bitmektedir.Yeni ve orta seviyedeki arkadaşlarımın çok istifade edeceğini umut ediyorum.Her derste oluşan max dosyaları içindedir.Rardan çıkan iso dosyası biçimindedir.Daemon tools sanal cd programıyla açabilirsiniz.
Daemon Tools 1,5 MB BURADAN

Lamborghini.Murcielago modelleme 50 MB BURADAN

Ferrari modelleme 65 MB BURADAN

Arkadaşlar yeni tutorialler geldi.
Tutorials3d resmi sitesi http://tutorials3d.com/eng/tut_sheet.asp?tut_id=5
Buradan istediğiniz araba modellemesi hakkında geniş bilgi bulabilirsiniz.Fiyatlar baya tuzlu.115 dolarcık.
AUDİ TT 57 MB BURADAN

MİNİ 26 MB BURADAN

DUCATİ 60 MB BURADAN

Rsmi sitesinde vray için render ayarları ücretsiz.10-15 MB gibi.
İnşallah işinize yarar.

max7

New member
teşekkürler bakalım bi güzeldir inşallah.. eline sağlık

((imageshack ten başka bi siteye atsaydın resimleri güzel olurdu))

ikoray

New member
sağolası arkadaşım.Resimli tutorialler bana video"dan daha iyi geliyor.Ses görüntü +boyut(çoğu 1 gbden yukarı) problemindense resme bak kendin de yapmaya çalış,daha güzel gibi.İnşaalah istifadeli olur.

max7

New member
dersler güzelmiş.. ferrari modellemeden bi kaç görüntü koydum ben.. bide o sitedeki diğer tutorialları nası indiricez ya varmı sende tutoriallar varsa süper olur

ikoray

New member
Aynı sitenin Audi TT,ducati(herhalde motor) var.Emule ile yeni başladım.Gelince hemen upload ederim.

chester26

♫Цпẳρρя&#1
böle bi programı kullanabileceğimi zannetmiyorumm yine saolasın eline sağlık

ikoray

New member
Emule programı modemin usb ise port açma oyunu yok.Benim kullandığım mod (verycd) ilk kurduktan 10-15 dakika sonra 15-20 upload(göndeme) 95-105 arası download(dosya alma) yapıyor.Burası emule cennet gibi.Yaklaşık 1,5 senedir tutorialler programlar(autocad,max vs) filmler(yabancı) çekiyorum.40 dvd +160 GB harddisk fuulendi.Daha da dibini göremedim.

silver021

New member
tinypic.com u kullan ..! resimlerin kolay kolay silinmior ve cokh hizli erisim ichin su anki en ii site bence o gibi gorunuo (:)

ikoray

New member
Arkadaşlarım DUCATİ motor modelleme eklendi.60 MBdir.Açılınca 320 MB civarı.İso dosyası olarak çıkıyor.İsterseniz sanal cd programı daemon tools
BURADAN 1.5 MB
programı kurunca saatin yanında simgesi var.Sağ tuşla mount image ve isoyu göster.Veya uğraşamam derseniz winrarla da klasöre çıkar diyebilirsiniz.

DUCATİ BURADAN

REsim sitesini tavsiye eden arkdaşım sağolasın.Kaç seferdir kurbağayla uğraştım.

max7

New member
walla çok sağol.. eline sağlık.. çok süper oldu buu gerçekten çok istiyodum bu tutorial ı sağol tekrar..

.:CHECHEN

Banned
ikoray güzel gidiyon kardeş Allah razı olsun inşAllah
ben cafedeyim şuan fazla indiremiyom ama şuan pc miniyi indiriyor.Eve net bağlanınca doldurucam inşAllah.Devamını bekleriz kardeş saolasın

ikoray

New member
.:CHECHEN Kardeşim sağolasın.İnternetin bağlanınca haber ver.Emule kuralım.Günde 7-8 GB tutorial deposu olursun.

HTML