Fener'e Müjde !! Faßiano Manchester City' de !!

»» dαкi ««

PsychostyLa
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Sevilla, Brezilyalı golcüsü Luis Fabiano'yu İngiliz Premier Ligi takımlarından Manchester City'e verme kararı aldı.

Teknik Direktör Eriksson'un çalıştırdığı Manchester City, transfer döneminin bitmesine az bir süre kala 27 yaşındaki yıldızı ikna etmeyi başarırken, ücret konusunda bir açıklama yapılmadı. İngiliz ekibi bilindiği gibi İtalyan oyuncu Rolando Bianchi'yi Lazio'ya kaptırmıştı.

Son iki yılın UEFA şampiyonu Sevilla, yakın zamanda Tottenham'a giden hocası Juande Ramos'tan sonra şimdi de önemli bir oyuncusunu kaybederken, İspanya'da en fazla gol atan isimlerden biri olan Fabiano, "Sevilla'yı çok seviyorum ancak bu benim için büyük bir fırsat. Bunu değerlendirmek istiyorum" açıklamasını yaptı.
Kaynak
http://www.milliyet.com.tr/2008/01/26/spor/spo07.html

LeaDerLyCa

New member
ehehehe şansa baq yaF .. belki de Aziz Yıldırım man.city ye para vermiştir bu oyuncu alın diye ehehehe

fenerliler çok sevincek :D

klavuz13

Banned
sevilla fabianoyu kaybeti...

kim giderse gitsin....

futbol takım oyunudur inşallah yeneceğiz sevillayı...

SaMoo_55

DeadLythief
Tabiki yeneceğiz yaw başka çaresi yok bunun.Buraya kadar yenerek geldik bundan sonra bizi kimse durduramaz.Bu arada fabiano transferi ii olmuş herkese selamlar...

NOT:FB Lİ OLMAYAN ARKADAŞLAR BU BÖLÜME GİRMESİNLER,GİRERLERSE DE LÜTFEN FB ALEYHİNE LAFLAR SÖYLEMESİNLER RÜCA OLUNUR!!!!

Watain

New member
ya abi nedir su fenerbahceyi cekememezlik abi peh peh turkiyedeki basarılı insanların onu pek güzel kesiliyo basarılı olmak suc bu memelekette ya öldürüyorlar ya hapise atıyorlar yada kacıp avrupada devam ediyorlar yada böyle fenerbahcemize camur atıyorlar

oLdness_07

The Darkness
sadece bir oyuncu maçın kaderini değiştirebiliceğini sanmıyorum

ATOR

New member
şans sayılır

wagner love bile çaresiz kaldıysa fabianoda çok kolay oynayamazdı fener defansına karşı.ama yinede olmaması yinede iyidir....

SaMoo_55

DeadLythief
Fabiano gitmesede olur,farketmez bizim için hertürlü yeneriz...FB:3 SEVİLLA:0 inş bu skorla biter arkadaşla iddaaya girdim bakalım inş yeneriz...TÜM FENERLİLERE SELAM.

GebzeLi

Altın Üye
Fener bence i$ini yapmaLı...L.Fabiano nun gidi$i taßi SeviLLa için bir eksi oLacak ancak Fener önce kendi i$ine bakmaLı =)

HTML