Fenerbahçe'ye 3 süper yıldız

PırateTurk

New member
Yıldırım düğmeye bastı... Arsenal hezimeti sonrası, "Bu hocayla bu iş yürümeyecek" diyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, start verdi.

Yıldırım düğmeye bastı Arskhavin, Tymoshchuk ve Mehmet Topuz' birlikte Luce de geliyor!.

Arsenal hezimeti sonrası, "Bu hocayla bu iş yürümeyecek" diyen Yıldırım, start verdi. Zenit'in iki yıldızı Arshavin ve Tymoschuk'la birlikte Mehmet Topuz için de bütçe ayrıldı. Hoca konusunda Lucescu'da karar kılan yönetim, Manchini'yi ise yedekte tutuyor.

Asrın harekatı

Dede'nin yerine ilk düşünülen isim Lucescu. Sürpriz aday ise Mancini. Maldonado ve Josico gidiyor, Zenit'ten Tymoschuk ve Arshavin, Kayseri'den Mehmet Topuz geliyor... Alex ve Lugano'nun da sözleşme uzatılıyor.

Kötü gidişe dur deyip, ligin ikinci yarısında fırtına gibi esmeyi hedefleyen Fenerbahçe yönetimi, transferde asrın harekatını başlattı. Başkan Aziz Yıldırım ve ekibi, yollarını ayıracakları Teknik Direktör Aragones'in yerine Lucescu'yu getirmeyi planlıyor. Her defasında, "Türkiye'de sadece Fenerbahçe'yi çalıştırmak istiyorum" diyen Rumen çalıştırıcı ile yapılan ön görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı.

SÜRPRİZ ADAY ROBERTO MANCINI

Luxemborgo'nun yanı sıra dün sürpriz bir aday daha ortaya çıktı. Inter'den ayrılan Roberto Mancini. Ancak Mancini ismi ikinci planda. Maldonado ve Josico'nun yerine, Zenit'in ön liberosu Tymoschuk getirilecek. Yine aynı takımdan Arshavin ve Kayseri'den Mehmet Topuz listede. Yönetim, Alex ve Lugano'nun sözleşmelerini uzatmak için menajer Figer ile görüşmelere başladı.

TAKVİM

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
takvim havadan haber yazıo yaLan
ama doru oLmasını coq isterdim........

gentleman_

New member
bu ımkansız arshavın 40 mılyon avro ıstıyor mehmet topuz 10 mılyon avro Tymoschuk kac lıra bılmıyorum bu butce maalesef yok

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
Ya arshavin işini gecin bikere onu aLamayız.........

PırateTurk

New member
İlerleyen zamanlarda haberin ne olup olmadığı ortaya çıkar arkadaşlar.Şimdiden yorum yapmak aslında pek doğru değil.Şu önümüzdeki toplantıdan sonra herşey meydana çıkar.

Fyonb

предате&
bu yönetim ağzıyLa kuş tutsa boş artık
geçmiş oLsun

PırateTurk

New member
ben takvim gazetesini önceden daha iyi bilirdim şimdilerde bu söylenenlere göre baya kötü bir gazete olmuş.

HTML