Fener gelecek sezona simdiden havlu atı

Traseb

New member
Aragones: "Ah o goller olmasaydı"
Kocaeli ve Bursa maçlarının kırılma noktası olduğunu söyleyen Aragones, “Son dakikalarda yediğimiz goller olmasa, şu an farklı yerdeydik” iddiasında bulundu.
Teknik direktör Aragones’in aklı Kocaelispor ve Bursa maçlarında kaldı. Bu iki maçın kilit ve kırılma noktaları olduğunu kaydeden Dede, “Bu maçlarda son dakikalarda yenilen goller olmasa, Fenerbahçe için şimdi çok daha farklı şeylerden söz ediliyor olacaktı. Artık önümüzde en somut hedef olarak Fortis Türkiye Kupası kaldı. Bu kupayı kazanıp camiaya hediye etmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Sezon boyu tartışılan Semih-Güiza tercihine de değinen tecrübeli teknik adam, yaşanan sıkıntıların sorumluluğunu üzerine alırken, Fenerbahçe’de çok mutlu olduğunu ve kalmak istediğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Fanatik

Fenerli arkadaslar ic kusura bakmasin bu adam kalirsa benim icin Fener baslamadan havlu atar

mrtzcn

New member
Aman sakın kalmasın degolsun gitsin artık bu adamın yüzünden fenerbahçeme soğudum walla ..........

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
:durdurun İstersen gitme suikast düzenLeriz =)

Titanik19

Banned
Seneye Fenerbahçe Teknik Direktör'ü Değiştirmezse Fenerbahçeli Taraftarlar Takımlarını Değiştirirler.
Bu Adam Kulübü Seneye Kümeye Oynatır.

mchasso

New member
bu adamın neyine güvendilerde aldılar ona şaşıyorum en çok peki ya alınan josico maldonado guiza neylerine güvendilerde aldılar ....

HTML