Feldkamp'ın istifası Galatasaray'ı kalan maçlarda nasıl etkiler?

• Kullanılan toplam oy
    64

V.ManisaspoR

PLãyß0y

Sezon sonuna kadar da takımın başında maçlara Adnan Sezgin çıkacak.

Yorumları bekLiyorum...

bofeo

New member
kalan maçlarda kimsenin akibeti garanti olmadığı için özverili oynarlar..yani OLUMLU

S

SiR ReaLiST

Guest
Olumlu Etkileyeceği Kesin Bu Dönemde De Öyle Kaliteli Bir Hoca Bulmak Kolay İş Değil Galatasaray Yönetiminin Bu Acil Kararı Bence G.Antep Beraberliğinin Ardından Kaybedilmasi Muhtemel Puanlara Engel Olmak İçin Yaşandı Ve Çok Doğru Hatta Geç Kalınmış Bir Karar Olarak Değerlendirmek Mümkün Takımın Son Haftalarda Hat Safhaya Çıkan İsteksiz Futbolu Herşeyi Gösteriyordu Zaten Kalli'ye Uğurlar Olsun Diyorum Yaptığı Saçmalıklar İçinde Kutluyorum Kendisini Bir Takımı Ancak Bu Kadar Sindirip Yokedebilirdi Başardı Ve Defolup Gitti...

Artık Önümüze Bakmanın Zamanıdır Şu 5 Maç İçin Sallapati Hoca Getirmekte Akıl Karı Değil Gelen Adam Da 5 Maç Sonunda Gideceğini Bile Bile Hocalık Ne Derece Düzgün Bir Şekilde Yapar Tatışılır Doğrusu...

Ama Ne Olursa Olsun Galatasaray'ın Şu Andaki Durumunun Kalli'nin Olduğu Dönemden Kötü Olmayacağı Da Aşikar Takımda O Eski Arkadaşlık Ve Birliktelik Havası Yakalanacaktır Ki Belkide En Önemlisi Bu Galatasaray İçin...

| PoSeiDoN |

gσd σŦ тнє &#1109
hemde çok olumusuz etkiler

Fyonb

предате&
oLumsuz bir etkisi oLacağını sanmıyorum...

oLdness_07

The Darkness
serveti libero oynatan.. yedeek kaldığı halde gol krallığına koşan nonda yı yedek bırakıp h.şükür oynatan bi adamın GS yi bırakması gs liler için çok sevindirici bir haber emin olun t.direktör olmasa bile daha iyi top oynarlar ben bundan eminişim fb liyim ama gs maçlarını da takip ederim bu adam geldinden beri gs nın oyun stili bozuldu yani...​

oldcrcdile

ℓυcкy §įx
tabiki olumlu etkiler bircok oyuncumuzu geri kazanırız .. ztn sıkılmıslardı feldkampın bunamıs triplerinden ..

HTML